Jump to content

Pomoć Oko Sastavljanje Kompleta


Recommended Posts

Pozdrav kolege, 

 

Hteo bih da sastavim još jedan komplet, pa me zanima me vaše mišljenje - preporuka!

 

Uzeo bih neki parabolik štap, 3.6m, 3lb...? Bužet je 60-ak evra (gore dole) po štapu...

 

Pecam uglavnom na komercilalnim terenima, mada mi ni divlja voda nije strana :)

 

Svaki savet je dobrodošao! Bistro!

Link to comment
Share on other sites

Samo stapovi ili stapovi i masinice zajedno po 60 evra

Izvinjavam se na nepreciznosti! :)

 

Štapovi po 60 evra i mašinice po 60 evra. Znači nekih 350-360 evra za komplet tri štapa, tri mašinice! Poz!

Edited by Heavy Metal Carp
Link to comment
Share on other sites

ako si pod parabolican stap mislio na neki mekani onda SPRO Royalty carp je odlicna investicija u klasi jeftinijih stapova a masinice koje bi bile odlicno uklopljene eventualno neke Daiwa Emcast advanced ili sta vec budes nasao ukoliko te zanima polovan pribor

Link to comment
Share on other sites

Mašinice koje vredi pogledati su Okumine Custom Black CB 60. Mašina za sve potrebe u tom cenovnom rangu ,uz to ispod je 60e. Long cast spulna i ugrađena quick drag kočnica , rezervna špulna i sve fabrički. Nema potrebe prepravljati niti dokupljivati špulne i sl.
Link to comment
Share on other sites

Moja preporuka za masinice ti je Okuma Longbow LB 60,neunistiva masinica,odlican kvalitet a i nije skupa.

 Baš sam ih gledao danas u Carpologiji. Mašinice mi deluju prilično pouzdano...bez puno plastičnih delova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako nadjes (mada mislim da ih vise nema u prodaji),kupi energo team carp blade. guzvani carbon,nenormalno jak stap,dobar bacac,a opet dovoljno senzitivan . posto uvek volim da se salim na taj nacin,ja ga zovem sirotinjski shimano tribal :) ,koji sam ukompletirao sa sirotinjskim shimano baitrunnerom (okuma longbow) stap je u tom cenovnom rangu koji si pomenuo . 3,60 m tc 3 lb .ja ga koristim kao marker i ponekad kao indijanca kad odlucim da koristim cetvrti stap . izvukao je jednog amura od 15 ak kg i od tad sam odusevljen tim stapom . svaka preporuka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...