Jump to content

Pomoc Od Nekog Iz Novog Sada


NoeL

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.
Dakle trebala bi mi pomoc od nekog iz Novog Sada.
Tocnije radi se o Winterskinu za C line 2 man exp bivy.Zivim u Hercegovini.U BIH ga nidje nisam nasao.Po uputi iz Carpologije iz BIH zvao sam Carpologiju u BG i oni su me uputili na NS i na svu srecu imaju na stanju.Ali je problem sto ne salju za BIH.Ukoliko neko ima iz NS da bi pomogao vrlo rado bih ga pocastio jer bez Wintera nemam nista od satora preko zime sto je svima mislim poznato. :sorry: :sorry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi neko da preuzme novac kad mu posaljem preko westerna ili da platim online ugl,da preuzme winterskin i stavi na autobus.Evo bas sam danas dobio broj od sofera koji vozi relaciju BG-Mostar tako da sutra ocekujem vise info i jos uvjek se hrvem sa dobavljacima iz BIH da neko preko sebe povuce skin za BIH al izgleda da ce mi pomoc od nekog iz NS bit neophodna.Naravno tko god buce bice pocascen jer bez skina a po svemu sudeci radi se o zadnjem nemam ni satora. ????
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi neko da preuzme novac kad mu posaljem preko westerna ili da platim online ugl,da preuzme winterskin i stavi na autobus.Evo bas sam danas dobio broj od sofera koji vozi relaciju BG-Mostar tako da sutra ocekujem vise info i jos uvjek se hrvem sa dobavljacima iz BIH da neko preko sebe povuce skin za BIH al izgleda da ce mi pomoc od nekog iz NS bit neophodna.Naravno tko god buce bice pocascen jer bez skina a po svemu sudeci radi se o zadnjem nemam ni satora. ????

Kolko znam globtur je ranije imao produzenu liniju do NS a vecernji polazak je u 22h iz beograda. Tako da ako globtur ide do NS-a i dalje mogu ti ljudi iz karpologije poslati po vozacu i preuzeti novac. Jedini problem ces omati sa vozacim globtura jer veci deo ekipe koji vozi je nedokucan i bezobrazan.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...