Jump to content

Malina


igorcarp88

Recommended Posts

Pozzzz... Dali je neko radio boile sa milkom malinom? Koliko se dozira aroma s obzirom da je slabija koncentracija

Kad je pravim na bird miksu na kg stavim oko 10ak ml milkom maline , otprilike to je neka doza i za meso ali opet zavisi od komponenti u miksu koliko cu je dodati 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako mi se cini kao da je aroma maline malo zapostavljena.Ako mogu oni koji su je koristili da kažu čije arome maline(proizvođač) su se dobro pokazale,sa čim se kombinuje,u kojim miksevima...

Hvala!!!

Link to comment
Share on other sites

kako ti je pecala

Izvini na kasnijem odgovoru . Pecala ja jako dobro . Sto se tice samog mamca za dlaku jako dobro mi je pecala desavalo se i da kad nece ni nasta ona mi uvek iscacka po koju ribu . Jako dobro se pokazala i u situaciji kad dodjem na mesto i naprackam 400-500 gr maline i nakon nekog vremena udje bas lepa serija u sutini pricam o jednodnevnim pecanjima . Vise puta probano .

Jos jedna od meni omijenih malina je dd malina koje nema vise ( imam jos pola bocice zaliha :D  ) Probaj je za pocetak na bird miksu neces pogresiti jako je dobra i u kombini sa crem cajouzerom za dlaku 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvini na kasnijem odgovoru . Pecala ja jako dobro . Sto se tice samog mamca za dlaku jako dobro mi je pecala desavalo se i da kad nece ni nasta ona mi uvek iscacka po koju ribu . Jako dobro se pokazala i u situaciji kad dodjem na mesto i naprackam 400-500 gr maline i nakon nekog vremena udje bas lepa serija u sutini pricam o jednodnevnim pecanjima . Vise puta probano .

Jos jedna od meni omijenih malina je dd malina koje nema vise ( imam jos pola bocice zaliha :D  ) Probaj je za pocetak na bird miksu neces pogresiti jako je dobra i u kombini sa crem cajouzerom za dlaku 

A ni cream caoyusera više nema ,ne pravi se

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...