Jump to content

Korda Singlez System


Recommended Posts

Zeleo bih da podelim sa kolegama svoje novo iskustvo/ novu igracku

15tak godina drzim stapove iskljucivo na Solarovim samcima (benkstikovima) i nisam imao nijednu jedinu zamerku...dok se nije ova lepota pojavila :)

 

Kvalitet materijala i izrade kada to odradi JAG, bez preterivanja salje Solar nazad u proizvodnju boili

 

Vec vidim da ce uskoro biti novi post ''poklanjam solarove samce'' :)

Ne znam dal je neko ovde imao priliku da ''opipa'' proizvod, moja topla preporuka za trajno resenje. Veliko  :good: i  :a018: za Kordu i JAG

 

http://www.korda.co.uk/fishingtackle/singlez/singlez-system/

Link to comment
Share on other sites

Hvala Vasile na korektnom komentaru.

Kao sto rekoh, 15tak godina sam ''na Solaru'' od heklica, hengera , preko samaca, worldwide pod mi je rezervna varijanta za terene gde je nemoguce ubosti samce i si, jer sam smatrao da ne postoji kvalitetnije po meni

A onda se pojavio ovo i promeni mi percepciju o kvalitetu i resi mi sve ''probleme'' u jednom proizvodu Sam kvalitet prohroma je neuporediv, resenje ''pod vakuumom'' za izvlacenje dela samca kojim se steluje visina samca je po meni revolucionaran, kao i momenat pri dotezanju, gde nema nikakve sile da se stegne (cim se dodje do momenta krajnje tacke, spoj je zakljucan) mi mnogo znaci jer mi se desavalo da ogulim prste da zategnem kako se ne bi pomerao stik gore/dole.

Deo sa Spajkom i Stage stand-om mi resava problem bilo kog terena, betona, platforme i sl

A da sam picajzla i da volim sve sto je 'pod konac'-naravno

Deo oko izrade boila je saljiv momenat, nisu ni tu nesto :)
Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...