Jump to content

Delphin Yurta Bivvy


Recommended Posts

Veoma sam zainteresovan da uzmem ovaj sator pa ako neko ima da podeli iskustva mnogo bi mi znacilo.Ima ga jedan od nasih drugara I koristio ga par puta I kaze da je zadovoljan.Meni konkretno treba sator sa stajnom visinom I malo vise prostora da mogu pored kreveta ,stolice i stola da sklonim I opremu.Trenutno u sadasnjem satoru to nisam u mogucnosti.Naravno da bih uzeo Fox ili vec neki u tom rangu ali me malo sprecava razlika u ceni.Ovaj nov kosta 250e a dimenzije 310x390x180 sto bi bilo skroz ok.

Link to comment
Share on other sites

Sator stigao.Rasiren I prvi utisak zadovoljavajuci.Prvo sto sam primetio je visina.Nisam imao metar kod sebe pa ne izmerih ,ali mi se cini da nije bas 180 ili se visina satori racuna kao najvisa tacka satora a ne da kazem stajna ili unutrasnja visina.Isto sam primetio I kod ova dva druga satora sto imam.S* obzirom na 12 m2 prostora za jednog prosecnog ribolovca vise nego dovoljno a ja vucem kao krtica  pa je taman :crazy:.Vec za vikend ce biti vatreno krstenje pa cu moci da kazem I kako ce trojica funkcionisati u njemu.Montaza naravno bez problema.Sklopih ga kao I ove manje sto sklapam.Sipke na spojevima imaju ojacanje pa sam I tim detaljem zadovoljan.Na unutrasnjosti plafona imaju dve zakacke da se okaci lampa sto je isto dobra stvar.Patos je od onog platna kao one plave-zelene cirade samo malo kvalitetnije a sto mi se licno ne dopada ali meni nije bitna stavka jer ga nikad I ne koristim.Ali definitivno mnogo losiji kvalitet nego recimo na C-line exp satoru koji imam I gde je podnica od jakog gumiranog da kazem platna.Ima zadnji prozor na kom su komarnici a li I na svim ostalim otvorima kao I opcioni dodatak providnih folija.Ne znam za druge satore ovih dimenzija ali mislim da je debljina satorskog platna mozda mogla biti malo deblja.To je subjektivno misljenje a pokazace se vremenom.Za pocetak to je to pa cekamo prve kise I oluje 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...