Jump to content

Fox Rx+


Recommended Posts

  • 3 years later...

Prezadovoljan...imam Ntxr i Rx+...blagu prednost dajem Rx+ ,ne postoji false beep na ovom signalizatoru,bio vetar ili ne ako svira,riba je. Stekao sam utisak da Ntxr ume ponekad da zasvira po jakom vetru ali kod Rx to nisam primetio. Ukusi su razliciti i ne bih ga poredio sa drugim proizvodjacima ali svakako najbolje sto je Fox ponudio do sada.

Link to comment
Share on other sites

On 3/23/2022 at 2:50 PM, srdjans said:

...blagu prednost dajem Rx+ ,ne postoji false beep na ovom signalizatoru

Meni je to velika prednost na NTXr-u. U jednom momentu sam i ja imao RX+ i NTXr, ali sam prodao RX+ i ostao na NTXr... Razlog-nisam baš siguran, ali sam dao prednost NTXr-u verovatno zbog nekih reklamacija koje je imao RX+, teži je za popravku, za delove (to mi je rekao majstor, koji uspeva da se bori još nekako sa NTXr).

Link to comment
Share on other sites

Znas kako, ja se ne opterecujem pricama,koristim ono sto meni najvise prija. Naravno cuo sam i ja svasta i svakakvih prica i kad je Ntxr bio top model. Onda je bilo : "sve je to lepo ali RX (stari) je pouzdaniji ove ima puno elektronike ,ovog onog ,to kad ode nece niko popraviti" .Cak se pricalo i da je NX pouzdaniji od NTXr. Jebi ga,nece majstor da popravlja Gardner ATTs kad njih ima 3 kompleta u Srbiji. 

Ako bas rikne,rikno je.Na kraju krajeva ,nista nije vecno koliko god mi zeleli da traje. Svakako pare bacamo u vodu alii bar da smo ispunjeni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...