Jump to content

Shimano Tx 2 12Ft 3.5Lb


Recommended Posts

Ja znam da Shimano NE proizvodi biciklove, ali zato proizvode vrhunske komponente za biciklove. Pa me ni ne cudi sto nisi cuo za pomenuti model stapa.

 

Sto se stapa tice, stap je naslednik Velocitya, malo je vrh meksi u odnosu na Velocity, sto je svakako prednost. Lep stap, lepi detalji, blank zilav i jak, moze lepo da se potegne. Konkretno taj model nemam, a mislim da ni ne prave 12ft 3.5lb, 3,25lb je najjaci od 12ft. Ja imam 11ft 2.75lb i prezadovoljan sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj drug bosanac ruma je hteo samo da se nasali za shimano.. Video sam da se pravi samo 12ft 3.25lb uzeo sam ih na slepo jer mi se jako svideo na oko sutra treba da stignu. U sustini meni i treba malo kruci stap, tako da se nadam da ce biti to sto mi je potrebno. Hvala na odgovoru ????????????
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Posle vise od 10 pecanja sa ovim stapovima jako sam zadovoljan, extra su precizni moze sa njima daleko da se baca, malcice su kruti na ribi ispod 5kg,al meni to ne smeta jer ja pecam samo krupnu ribu ???????????????????? inace stap vredi svaki ulozen novac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...