Jump to content

TVRDENJAVA-SURČIN


Dr Raša

Recommended Posts

Žile, počela je prodaja dozvola to verovatno znaš, a planirana poribljavanja su u martu , kako mi je Sale rekao. Biće sigurno a nadam se i više nego prošle godine. Za sve informacije svratiš u BassShop u Surčinu . pozzzzz
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
Vlado i Srle...moram vam se pridružiti ove god na koji dan na Tvrdenjavi! prosle god nisam toliko isao tamo ali ove god ce mo drugacije :-) Tamo je stvarno prelepo nema sta....ubacicu koju sliku sa poslednjeg pecanja....
Link to comment
Share on other sites

Postoji naravno i dnevna i godišnja dozvola i mogućnost da se kupi mesto!!U Bass shopu najbolje pitajte Relju za informacije, mislim da mlada dama i ne treba da zna ali Relja mora da ima sve informacije!
Link to comment
Share on other sites

Kako se stize do jezera?

Stiže se relativno lagano iz 2 pravca: 1. Kroz Surčin , u Sportski Centar, i čim se uđe u SPC prva uličica desno do kraja vodi na početak jezera i čuvarske kućice. 2.put je kroz Dobanovce do Pepsija, skretanje ka Pepsiju (levo iz Surčina, desno iz Dobanovaca), pravac do NEltove kapije oko koje ide levi put koji vodi do jezera. Postoji još para alternativnih prilaza koje jako dobro znaju ljudi koji su dolazili par puta na ovu vodu!

Link to comment
Share on other sites

Ima dva prilaza kod Nelta jedan je gore opisan i on je relativno OK jer se ni po najvećim kišama tim putem niko nije zaglavljivao. E drugi put je skretanje pre ograde Nelta iz pravca dobanovaca i on je malo nezgodniji jer je većim delom zemljani put i zbog toga kada su obilnije padavine može biti tu problema.!Prosto tu se i ne može ulagati jer su to stari poljski putevi koji se razoru po ćoškovima i onda džaba nasipanje džaba sve.Ipakoni su većim delom sezone potuno prohodni!
Link to comment
Share on other sites

naravno mile burazeru,ove godine se druzimo na bari...kotlic je spreman samo da ogreje sunce....dobio sam informaciju u bass shopu da se organizuje takmicenje i druzenje na ovoj vodi,koliko sam razumeo samo za clanove drustva tako da ce uzivanje biti zagarantovano....ako sam nesto pogresio neka me rasa ispravi.. ;) ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

U Bass shopu u Surčinu mogu se kupiti dozvole za Tvrdenjavu, seniori 6000 din. plus 300din. clanarina, povlasceni penzioneri,žene,deca do 18god,invalidi 4000din. plus 300din clanarina,zakup mesta za pecanje 4000din. !
Link to comment
Share on other sites

Stiže se relativno lagano iz 2 pravca: 1. Kroz Surčin , u Sportski Centar, i čim se uđe u SPC prva uličica desno do kraja vodi na početak jezera i čuvarske kućice. 2.put je kroz Dobanovce do Pepsija, skretanje ka Pepsiju (levo iz Surčina, desno iz Dobanovaca), pravac do NEltove kapije oko koje ide levi put koji vodi do jezera. Postoji još para alternativnih prilaza koje jako dobro znaju ljudi koji su dolazili par puta na ovu vodu!

Link to comment
Share on other sites

Koliko ima mesta za pecanje? Da li ima jos dozvola za prodaju! Koji je rezim pecanja uhvati i pusti ili se nosi nesto! Kada se kupi godisnja dozvola da li mora da se rezervise ranije? Hvala
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...