Jump to content

TVRDENJAVA-SURČIN


Dr Raša

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Volim da pecam na ovoj vodi, ali nazalost sem babuske, sarana nisam dobio, u stvari jesam na bolonjez i ruzu crvica, puko predvez pred obalom. Video sam ulove kolega i uglavnom na plovak, a i video sam kakve podmornice tamo plove. Jednom prilikom se saran kome je visila hranilica iz usta umotao oko najlona i nazalost nisam uspeo da ga izvucem i oslobodim iste. Prelep komad ljuskas zut ko dukat. Pecacu i dalje tamo, valjda cu naci dobitnu kombinaciju, a steta sto nemam vise slobodnog vremena za visednevne izlete. I da, slazem se da netreba nista dirati, ali ako moze samo granje oko puta da se potkrese da ne grebemo kola prilikom prebacivanja opreme do mesta, bilo bi super. Ako Dr. ima neki recept za pecanje na ovoj vodi mogao bi da prepise. :smile: Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Volim da pecam na ovoj vodi, ali nazalost sem babuske, sarana nisam dobio, u stvari jesam na bolonjez i ruzu crvica, puko predvez pred obalom. Video sam ulove kolega i uglavnom na plovak, a i video sam kakve podmornice tamo plove. Jednom prilikom se saran kome je visila hranilica iz usta umotao oko najlona i nazalost nisam uspeo da ga izvucem i oslobodim iste. Prelep komad ljuskas zut ko dukat. Pecacu i dalje tamo, valjda cu naci dobitnu kombinaciju, a steta sto nemam vise slobodnog vremena za visednevne izlete. I da, slazem se da netreba nista dirati, ali ako moze samo granje oko puta da se potkrese da ne grebemo kola prilikom prebacivanja opreme do mesta, bilo bi super. Ako Dr. ima neki recept za pecanje na ovoj vodi mogao bi da prepise. :smile: Pozdrav

 

Navrati dole gde pocinje suma.kod nelta,pa cemo ti vlada i ja objasniti gde sta i kako,pa ces imati i ti sarana kao i tvoje kolege . Pozz

Link to comment
Share on other sites

bravo....i raso da povedemo racuna o onim nazovi mo ih ribolovcima koji dolaze samo kada je poribljavanje da odnesu sto vise sarana kucama ako nekoga uhvatite da mu se zabrani pecanje na bari,takvih ljudi ima mnogo koji to rade a mi sportski ribolovci treba da povedemo racuna i da ih prijavimo,ako su to sarandzije sto ne dodju na baru preko leta kada upekne sunce i voda kuva pa da tada budu majstori iuhvate sarana a ne da se hvale kako su za otvaranje sezone uhvatili 15kom,ako zelimo da sacuvamo ovu vodu moramo se potruditi i spreciti nezakonito nosenje ribe...pozz i vidimo se na vodi
Link to comment
Share on other sites

ako upecaju nek odnesu i tu jednu ribu,ali naravno do 4 kg,ni gram vise.. Amura ni po koju cenu! Ali zato treba kontrola da ne bude i po koja vise,kao sto se i desavalo,po 7 -8 ... Jbg nisu svi sportski ribolovci kao mi ovde sa foruma ..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...