Jump to content

AVATAR


Recommended Posts

kod tebe je izostavljeno jer cesh pola clanova da oterash u PM :lol:

 

Send me a message

Find My Content

Display name history

Reputation: --------, delovi koji nedostaju, na mom profilu, fensi nema sta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

STARI AVATARI NISU VRACENI NI SLIKE PROFILA, KO ZELI MOZE DA NAMESTI OVAKO,..

UH STO VICEM, - ulogovan sam, na desnoj strani,prazno, 2 zareza na dole i jedna 0, klik u moje ime,tvoje,otvaraju se polja mnoga, Settings, klik,pa, Profile,Change Avatar, e tu ide ta slika,koja stoji na forumu,gif,jpg,jpeg,png, znace formati slika,i velicina,50 KB. ako je veca nece moci da se namesti.bolje manja.

sledece slika na,Change Photo slika koja se vidi cim se ulogyjete, ili ste na cetu,(150 x 108)ne sme da bude veca,

kome nije jasno, ponovicem, ako treba. :prst

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ko zeli neki avatar, ili sliku, sad je mnogo jednostavno,samo klik u svoj profil GORE ,pise view profile.otvori se polje ,desno pise edit my profile.klik

de pise,

Change your photo...

klik otvara se editor, u kome ima 2 polja ovaj drugi je za profi znalce, obican svet koristi prvo polje,klik na browse, al treba sliku vec da imate spremnu, i ne sme biti veca od, Recommend an image 200px or larger klik u sliku i done. i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

nece nikako da prihvati sliku koju hocu da postavim , ali snasao sam se tako sto sam postavio sliku preko "GRAVATAR-a"

Gravatar je smece zivo. Daje samo automatsku opciju cropiranja slike, a recimo ja ne zelim da mi se vidi samo pola slike. Uzas.... sjebo sam i ja svoj avatar :crazy:

 

Nece admin da se potrudi da napravi jednostavno da ide... jer opcija sa dodavanjem slike preko URL adrese ili sa kompjutera NE RADI!

 

Ajde admine rijesavaj ovo, upec'o sam ribu preko petn'es' :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gravatar je smece zivo. Daje samo automatsku opciju cropiranja slike, a recimo ja ne zelim da mi se vidi samo pola slike. Uzas.... sjebo sam i ja svoj avatar :crazy:

 

Nece admin da se potrudi da napravi jednostavno da ide... jer opcija sa dodavanjem slike preko URL adrese ili sa kompjutera NE RADI!

 

Ajde admine rijesavaj ovo, upec'o sam ribu preko petn'es' :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: 

 

 

super ti je avatar bas si kulll ispao u toj sepija varijanti  hahahah

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...