Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

CENE PECANJA NA JEZERU Mika Alas :

 

dnevna 700 din

 

dan - noć 1200 din

 

dan - noć - dan 1600 din

 

ako pecaju dvojica na platformi 500din po coveku

 

Za sve ostale informacije :

 

kont. tel:

065 33 33 282

izmene u cenovniku :

 

ako pecaju dvojica na platformi 600din po coveku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cenovnik pecanja na reviru Mika Alas:

 

Dnevna dozvola 700din.

Dan-noć dozvola 1200din.

Dan-noć-dan dozvola 1600din.

 

Telefoni za rezervacije 065 33 33 282 i 062 33 33 28

 

Pozdrav svim pecarošima i ljubiteljima šaranskog ribolova!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
LJubitelji bi voleli da postavite tablu na ulazu, ko zna zna ko ne zna moze da zaluta, -lepo je osmisljeno sajla po sredini jezera, ima da bacas kolko volis, i na talpama neki zaklon od sunca,i nocno svetlo, lampe rade. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Evo video zapisa o poribljavanju!

:violin:

iosyAE7yMlM

 

 

Ja se izvinjavam, novi sam na forumu ali bih imao primjedbu na ovaj video! Neko rece da je tesko ljudima,koji izlovljavaju pa poribljavaju jezero, da rade u svakakvim uslovima? Da mi je znati jeli toliko bas tesko da se riba nije mogla uzeti pa spustiti lagano u jezero a ne uciti je da leti majka mu stara! Ovo u najmanju ruku izgleda kao oni videi na kojima se vide Kinezi kako deru kozu sa onih macaka i pasa!

 

Vidim mali je broj vas primjetio ovu nebrigu i ovako nestrucno poribljavanje a svima vam je vazno bilo da se ubace ribe a to sta ce sa njima da bude to nula bodova!

 

Ne znam, ali ovi ljudi ako se ovako ponasaju prema zivotinjama kako onda tek se ponasaju prema ljudima na toj vodi?!

 

Bistro i nemoj Te sta zamjerit jednom ribolovcu kojeg je ovaj video odvratio od dolaska na ovo prelijepo jezero!

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo lici na privredni izlov mada nije...drzati ribu za oci i bacati u vodu...meni bi zao....a i nisam ocekivao od poribljavanja "istovar" ocekivao sam cisternu,kofe i sl,prosipanje ribe iz velikih kanti i sl. Ovo nisam ocekivao a i nisam odgledao do kraja...alal im kupus!

Ali kada se malo bolje zamislim, pa ovo i oslikava namenu vode...da svako ko dodje nesto ulovi....da ne kaze kako je bacio novac i kako nema ribe a on platio dozvolu bez obzira na to da li ume ili ne ume....Nije ovo voda za "iz ljubavi" nego "radi koristi novcane".....

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se slazem sa vama,samo bi dodao da ovi ljudi sto rade i ciji su ovi i jos mnogo ribnjaka po Srbiji,ni u malom mozgu nemaju moderan saraski ribolov a kamoli odnos prema ribi...

Jezero u tom trenutku nije imalo menadzera-sarandziju i nije imao ko da im skrene paznju na ovo.U medjuvremenu stvar se promenila,jezero dobilo iskusnog menadzera,svako mesto ima mat-dusek,ima pravilnik o ponasanju i sve ide sada kako treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da se slazem sa vama,samo bi dodao da ovi ljudi sto rade i ciji su ovi i jos mnogo ribnjaka po Srbiji,ni u malom mozgu nemaju moderan saraski ribolov a kamoli odnos prema ribi...

Jezero u tom trenutku nije imalo menadzera-sarandziju i nije imao ko da im skrene paznju na ovo.U medjuvremenu stvar se promenila,jezero dobilo iskusnog menadzera,svako mesto ima mat-dusek,ima pravilnik o ponasanju i sve ide sada kako treba.

100% si u pravu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

:shock:

Uh Smrdo prepao si me kad sam pogledao onu prvu sliku tebe sa saranom ...

Cestitam na ulovu i molim te nemoj vise da me plasis :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Preko pancevackog mosta, put za Zrenjanin, pa polako, posle nekih 2-3km nailazi se na kanal,Sibnica,pre kanala ima asvaltni put ,desno, pored kanala jedno 1 km,pa tabla privatni posed zabranjen ulaz, i ty si,.,
Link to comment
Share on other sites

Preko pancevackog mosta, put za Zrenjanin, pa polako, posle nekih 2-3km nailazi se na kanal,Sibnica,pre kanala ima asvaltni put ,desno, pored kanala jedno 1 km,pa tabla privatni posed zabranjen ulaz, i ty si,.,

 

Nije Sibnica već Sebeš. Sibnica je na starom Pančevačkom putu

Link to comment
Share on other sites

probaj da ukucas kordinate :hand:

 

44°52'16.34"N 20°29'13.26"E

 

Slazem se sa Andrijom. Ja sam preko Google earth-a ocitako za nijansu drugacije podatke, i Garmin XT me je bukvalno doveo na kapiju.

 

Jedino sto mi nikako nije bilo jasno gde treba da skrenem desno posle pumpe :) Isao sam nocu, i ladno mislio da je put do jezera ulaz u necije privatno dvoriste ... :D A ona teta samo vice "skrenite desno, skrenite desno" :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...