Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

platforma broj devet je vanserijska ! Juce se bar pokazala. Dok ostatak jezera ima problem sto vadi strvine 16 i vise kila, nas dvojica ceo dan NI BIPA. I blizu, i daleko, na sve moguce vrste bojla, i ne vredi, ceo dan NI BIPA. Hranili, ceo dan.

 

Tako da ako necete da imate problem sa saranima od 20 kila koji drkaju udicu, vi sedite na platformu broj 9 !!!!

Link to comment
Share on other sites

platforma broj devet je vanserijska ! Juce se bar pokazala. Dok ostatak jezera ima problem sto vadi strvine 16 i vise kila, nas dvojica ceo dan NI BIPA. I blizu, i daleko, na sve moguce vrste bojla, i ne vredi, ceo dan NI BIPA. Hranili, ceo dan.

 

Tako da ako necete da imate problem sa saranima od 20 kila koji drkaju udicu, vi sedite na platformu broj 9 !!!!

dobra je i 9 ka . Prvi put kada sam izasao na ovu vodu pored mene je sedeo Majic i vala ubio ga je na 9 ci. znaci samo dobra boila i nema loseg mesta .

Link to comment
Share on other sites

dobra je i 9 ka . Prvi put kada sam izasao na ovu vodu pored mene je sedeo Majic i vala ubio ga je na 9 ci. znaci samo dobra boila i nema loseg mesta .

 

Mamac je u drugom planu,mesto u prvom.Mozes da pecas na najbolju boilu danima na bilo kojoj poziciji a da ne uhvatis nista ako nisi nasao mesto na kom riba uzima hranu.Ako nadjes mesto gde uzima onda ce uzeti i slabiju boilu ili kukuruz.Naravno da ce u toj situaciji kvalitetnija boila uticati na broj upecanih riba.

 

 

juce sa 12-ke

 

http://img690.imageshack.us/img690/7417/06102011303.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

upravo to neso ! ja sam se zezao kad zabacim i dam mu recimo 5 minuta da ce da udari i tako se i desavala , ali samo ako zabacim da tacno mesto gde uzima cim pobacim po metra metra cuti stap . jednog sam ubo nisam se ni okreno on zakuca .
Link to comment
Share on other sites

ja bio na 9-ci dan noc dan imao sam preok 50 komada i jednog preko 20 kila. I jos brdo spadanja ribe...tako da ne znam sta da kazem. Mada mislim da je decko u pravu bar malo, riba ide jatno i celo jato se krece, tamo gde ga ocepis da jede tamo je bruka pecanje...isto se slazem da mamac nije toliko presudan koliko pozicija. :thumbsu:
Link to comment
Share on other sites

Momci nemojte se osecati odma napadnuti.Svaka cast Nesi na kapitalcu i Nikoli na 50 sarana u roku od 24 sata :goodjob: Kad sam procitao Nikolin post daje za tako kratko vreme toliko sarana ulovio upitah samog sebe koje vrsta jezera je to.
Link to comment
Share on other sites

Momci nemojte se osecati odma napadnuti.Svaka cast Nesi na kapitalcu i Nikoli na 50 sarana u roku od 24 sata :goodjob: Kad sam procitao Nikolin post daje za tako kratko vreme toliko sarana ulovio upitah samog sebe koje vrsta jezera je to.

ja se osecam ugrozeno 1 NISI MENE SPOMENUO ! :thumbsd:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...