Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

Danas bili na Miki.Učinak je bio sledeći,pecali smo 11 i 13 platforme.Na 11 smo imali 5 kom i 3 su nam otpala,a kolege iz ekipe na 13 su imali 25 kom i 3 su im otpala.Imali su i jednog od 22,5kg.Sve u svemu je bilo odlicno pecanje danas.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kakvo je stanje na jezeru? Koliko su dozvole i da li dusek za ribu ima na jezeru ili se nosi svoj? Bistro!

Vidim da ti niko ne odgovara pa ajd ja cu

bio sam prosli vikend prvi put na ovoj vodi

utisci:puno krupne ribe,lep ambijent,ljubazan domacin...prilaz do jezera i do mesta za pecanje super,sve na visokom novou

mislim da je dnevna dozvola 800-850 din

dan-noc 1400 din

 

8 riba smo imali drugar i ja-najmanji amur i jedini imao je oko 4-5kg

7 sarana,najmanji je oko 10kg,najveci oko 18-20kg

najbolje radi na boile mesne,mada nam je i na belu cokaladu udarao,i na secerac iz teglice....nema pravila

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

UBACIVANJE RIBE POCINJE U SUBOTU I OSTATAK U NEDELJU , POZIVAJU SE SVI KOJI SU RASPOLOZENI I VOLJNI DA POMOGNU DA SE SKUPIMO NA JEZERU OKO 8 SATI I POMOGNEMO DA SE TO STO PRE URADI !!!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

UBACIVANJE RIBE POCINJE U SUBOTU I OSTATAK U NEDELJU , POZIVAJU SE SVI KOJI SU RASPOLOZENI I VOLJNI DA POMOGNU DA SE SKUPIMO NA JEZERU OKO 8 SATI I POMOGNEMO DA SE TO STO PRE URADI !!!!!!

 

Slab odziv nesto !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

UBACIVANJE RIBE POCINJE U SUBOTU I OSTATAK U NEDELJU , POZIVAJU SE SVI KOJI SU RASPOLOZENI I VOLJNI DA POMOGNU DA SE SKUPIMO NA JEZERU OKO 8 SATI I POMOGNEMO DA SE TO STO PRE URADI !!!!!!

povedi mi brata mitra i njegovog kompanjola kusa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...