Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

Nije to u opste mnogo kad pogledas realno na divljim vodama kad pecas bez dozvole naidje cuvar i eto ode hiljadarka a pitanje je dali ces nesto u opste i uloviti, a ovde platis i imas jako velike sanse da uzivas u lepim ulovima ! Tako da to nije mnogo jer treba tu vodu i odrzavati da ostane u tako atraktivnom stanju sa tendencijom poboljsanja kvaliteta usluga !

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se i pecacu ali ne mozes da kazes bas da nije mnogo s obzirom da za hiljadu dinara radis dnevno.. Mozda ne ti ali vecina. Pozdrav.

 

Merak nema cenu!!!

Kad kupujes (kupujem, kupujemo) stapove, masinice, rod-podove… Onda nam nista nije skupo, ili je skupo, al' se nategnemo?!

A kad to treba da "izlozimo"na nekoj vodi, onda je 1.000 din mnogo?

Nista nije mnogo kad je merak!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije to u opste mnogo kad pogledas realno na divljim vodama kad pecas bez dozvole naidje cuvar i eto ode hiljadarka a pitanje je dali ces nesto u opste i uloviti, a ovde platis i imas jako velike sanse da uzivas u lepim ulovima ! Tako da to nije mnogo jer treba tu vodu i odrzavati da ostane u tako atraktivnom stanju sa tendencijom poboljsanja kvaliteta usluga !

Mislim da su sanse da se sretnes sa tim bicem ravno nuli,barem u mojim krajevima :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi u vecini slucajeva je tako ali Srbija je zemlja cuda pa se i takvo nesto ponekad desi a da bi se razlikovali od tih sto redovnom izmiruju svoje obaveze kako bi nesmetano mogli da masakriraju ribu ne vezano dali je to maticni primerak koji ulazi u mrest ili pak nesto daleko ispod mere jnima je bitna zarada!( I TU CU ODMAH DA SE OGRADIM DA OVO NEMA VEZE SA POSTENIM RIBOLOVCIMA KOJI REDOVNO PLACAJU GODISNJU DOZVOLU ZA REKREATIVNI RIBOLOV)  Ja sa zadovoljstvom izvadim pare i platim dnevnu dozvolu bez obzira na to dali cu nesto uloviti ili ne jer za mene je ribolov odmor i relaksacija za dusu a ulovljena riba samo pojacava dejstvo tog relaksa! Pa da se vratimo na temu to sto je Kule digo cenu mislim da je skroz opravdano !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ajmo Rodjo izvestaj...

Zile pa sta da ti kazem... pecali kum i ja na 10 ci i napravili lom...do 14 smo brojali a posle smo se natezali ko ce da vuce kontru,,,,ipak je kum olalaaaa naucio i izucio pravljenje boila ali i tehniku pecanja... steta sto nisi bio sa nama bilo je lepo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...