Jump to content

Delkim NiteLite Pro


Recommended Posts

Delkim ima obrnutu polarizaciju diode,pa se zato henger ne gadja ni sa jednom drugom pistalicom.Ako te ne mrzi otvori henger,prelemi polove na diodi i koristi ga na kojoj god hoces pistalici. ;)

Uostalom verujem da ce se vrlo brzo pojaviti kopije hengera,kao sto su se ubrzo nakon Delkima pojavile kopije prethodnog modela.Kad Kinezi mogu da prekopiraju BMW X5,sto ne mogu jedan glupu svetlecu zezalicu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Delkim ima obrnutu polarizaciju diode,pa se zato henger ne gadja ni sa jednom drugom pistalicom.Ako te ne mrzi otvori henger,prelemi polove na diodi i koristi ga na kojoj god hoces pistalici. ;)

Uostalom verujem da ce se vrlo brzo pojaviti kopije hengera,kao sto su se ubrzo nakon Delkima pojavile kopije prethodnog modela.Kad Kinezi mogu da prekopiraju BMW X5,sto ne mogu jedan glupu svetlecu zezalicu...

 

 

..a to sto delkim radi na 9v a moj fox na 3V ? smor , nece to moci..

Link to comment
Share on other sites

To nema nikakve veze.Izlazna voltaza za diodu je ista i na Rx-u(koji ima bateriju od 9v) i na MMX-u koji ima 2 male baterije od 1,5v i na Delkimu.Jednostavan dokaz ti je to sto za Fox-ove pistalice postoji samo jedan euro svinger iluminated koji ide na sve Fox pistalice.Ja sam prepravljao za drugara Fox-ov ilumunated svinger da mu radi na Delkima i svetli isto kao i na Fox-u.

 

Ti imas jedam veci problem a to je sto moras da kupis kompletan henger,jer bez DUO CARB-a neces moci da koristis henger.Razlog za to je sto novi henger nema potrebe za lancicem jer mu je ojacan kabal nekom feder zicom.NA DUO CARB-u imas jedan plasticni deo koji uvek stoji ispod pistalice i ima rupu kroz koju prolazi dzek(u sredini na slici).To stiti i dzek i pistalicu od kidanja i lomljenja.Bez toga bi ti se desilo da kad dzek ubodes u pistalicu prilikom kontre vremenom razvalis ili dzek ili ulaz u pistalicu.Merkao sam ja njih odavno,ali skupo je bre stalno da menjas zbog malo sminke.

http://img197.imageshack.us/img197/1581/delkadvertsmallp.jpghttp://img197.imageshack.us/img197/delkadvertsmallp.jpg/1/w228.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"NA DUO CARB-u imas jedan plasticni deo koji uvek stoji ispod pistalice i ima rupu kroz koju prolazi dzek(u sredini na slici).To stiti i dzek i pistalicu od kidanja i lomljenja.Bez toga bi ti se desilo da kad dzek ubodes u pistalicu prilikom kontre vremenom razvalis ili dzek ili ulaz u pistalicu"

 

Mislim da nisi u pravu,duo carb ti sluzi da imas svinger(u kompletu sa hengerom) a bez njega ti je samo henger pa po volji,mozda postoji neka sansa da se osteti na kontri ali ja mislim jako tesko jer na samom hengeru kontakt sa najlonom prave dve male magnetne kuglice izmedju kojih ze zavlaci najlon,i vrlo lako ispada pri kontri

Sto se tice cene to malo lepo zadovoljstvo kod Vlade ipod mosta kosta 25 eur i duo carb 15 eur :snooty:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 7 years later...
Da ne otvaram novu temu pitacu ovde, zanima me sa koliko grama otezavate henger kada je na karbonu? Kod mene je trenutno 10gr i hteo sam jos da ga otezam jer mi je lagan pogotovo kad pecam na vecim daljinama, ali ne znam koliko karbon moze da podnese, da ne bi slucajno pukao ako mu nakacim vise opterecena.
Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu pitacu ovde, zanima me sa koliko grama otezavate henger kada je na karbonu? Kod mene je trenutno 10gr i hteo sam jos da ga otezam jer mi je lagan pogotovo kad pecam na vecim daljinama, ali ne znam koliko karbon moze da podnese, da ne bi slucajno pukao ako mu nakacim vise opterecena.

ja sam isto stavljao 10 grama...ali sam vidjao da ljudi stavljaju i 30gr po karbonu....i nisam cuo da je puklo....sad jedino sto me je zanimalo kao i tebe verovatno...je kad udaris kontru sta se desi kad henger padne pod tom tezinom....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...