Jump to content

II liga - ko ce u I?


Recommended Posts

Ima i toga...sto se nase ekipe tice mislim da smo mogli mnogo bolje, razloga ima vise: prvi put u ovom sastavu ( Max i ja), lose takticki uradjeno, pripreme lose (nije ni bilo), logistika slaba itd...a mozda je i problem bio u nasim glavama,u smislu velika je "prolaznost", 6 od 13, lako cemo mi to - luk i voda,medjutim, dosle su ekipe spremne, sa opremom i mamcima i sto je najvaznije sa voljom da peglaju od pocetka do kraja!!

Pitanje je sta dalje, samo "odraditi" posao i sacekati sledecu priliku (godinu) ili pokusati nemoguce?

Vreme do drugog kola je isuvise kratko, ali idemo da probamo do kraja, nema predaje, uz malo srece i ouno truda mozda nam se i posreci, ko zna..

Sto se tice prolaza u I ligu, Cigra i Banat su zavrsili posao, po mom misljenju drustvo ce im na prolece praviti i:

3. amateri

4. Maros

5. Dunav 1

6. Lepomir

 

pozz :D

Link to comment
Share on other sites

Ima jos da se igra,nepredajemo se mi tako lako.

 

malo cemo se drugacije organizovati,nismo imali srece sa vadjenjem ribe posto je po nekoj mojoj pretpostavci na nasem mestu bila dali pokosena trava na dnu ili ko zna kakvo sranje.

razlog je da se riba zabije u nju i nema sanse da je izvadis ali nikakve.

Gledao sam kako vade ribu na kecu pa lepomir ... i ili mi totalno neznamo ili je nesto drugo u pitanju uglavnom sve tri ribe izgubljene na isti nacin posle udarca se zabodu u nesto i ni makac.

Da su bile po kilogram bio bi bolji plasman a ovako ostaje samo da zalimo i nadamo se boljem plasamanu u sledecem kolu.

 

Nemoramo vuci keca bicemo zadovoljni i sa trinaesticom. :D

Link to comment
Share on other sites

To se ne zna do samog kraja ,videcete........toliko toga utice i xxx kombinacija ima. Samo se treba maksimalno skoncentrisati na vadjenje ribe to je na Adi naj vaznije. Mnogo puta su bolje prosle ekipe koje su sa manje udaraca imale bolji ucinak pri vadjenju, od onih koje su imale puno udaraca ali i puno gubile.A ovaj kijamet od vremena na Adi ne smeta ,riba dobro jede po losem vremenu.E sad treba poneti grejalice i toplo se obuci pa kad zapisti zaboravi se na hladnocu....

 

Svima zelim pono uspeha!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...