Jump to content

Delkim Pomoc


Recommended Posts

Imam delkim standard (staija varijanta) on na sebi ima samo izlaz da bazu 3.5mm,hteo sad da uzmem NiteLite Pro™ Illuminating Hanger oni imaju 2.5m činč da li moze i na koji nacin da se prepravie :( :( :(
Link to comment
Share on other sites

Kupish u malo bolje opremljenoj radnji koja prodaje kompnente za elektroniku adapter dzek sa 2,5mm na 3,5mm i resheno.U Beogradu imash u radio klubu na crvenom krstu i na buvljaku na Novom Beogradu,

 

 

 

http://www.summitsource.com/images/products/ADS125.jpg

Link to comment
Share on other sites

da nisi malo pogreshio oko nitelight proa u vezi 2,5mm djeka.Sve shto ima delkim je 3,5 mm i novi i stari,dvojica mojih drugova imaju stare delkime ev i imaju nite proa na njih tako da moje pitanje je dal si ih uzo i pokusho da ih postavish il ti neko reko da su 2,5mm.Jer i delkimi nikad nisu imali 2,5mm samo 3,5 tako da nemoguce da su uradili hagere sa 2,5 mm koji neodgovara na njihovim alarmima
Link to comment
Share on other sites

da nisi malo pogreshio oko nitelight proa u vezi 2,5mm djeka.Sve shto ima delkim je 3,5 mm i novi i stari,dvojica mojih drugova imaju stare delkime ev i imaju nite proa na njih tako da moje pitanje je dal si ih uzo i pokusho da ih postavish il ti neko reko da su 2,5mm.Jer i delkimi nikad nisu imali 2,5mm samo 3,5 tako da nemoguce da su uradili hagere sa 2,5 mm koji neodgovara na njihovim alarmima

 

Cuti bre,imash i 2,5 mm i 3,5mm na novim delkimima a hengeri su sigurno 2,5mm poshto ih koristim duze vreme.:D:D

Link to comment
Share on other sites

Cuti bre,imash i 2,5 mm i 3,5mm na novim delkimima a hengeri su sigurno 2,5mm poshto ih koristim duze vreme.:D:D

 

sad proverio u pravu si neso.A shta da vam radim kad komplicirate stvari sa delkimom.Uzmi brate foxove i gotovo nemucish se sa djekovima :D :D

 

P.S.Drug je menjao djekove

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...