Jump to content

JEZERO Backi Jarak


Dax

Recommended Posts

Izgled i velicina "jezera" je u najmanju ruku smesan. 300m x 50m, dubina oko 1m, 15 mesta za pecanje, peca se u prekoj obali , kazu da su najbolja mesta na sredini mada je sad za vikend najbolje bilo na krajevima. 14ka i 15ka su imali oko 10ak riba, mi na 10 i 11 4kom, 5 i 6 po dve, kec valda 3 ili 4. Peca se na 4 stapa. Jedina dobra stvar je sto ima dosta ribe i u ovom periodu riba radi. Pre nas je bilo takmicenje (10 ekipa) i ulovili su oko 400kg za 32h (nije nesto ali za ovaj period zadovoljavajuce.

http://s3.postimage.org/15jk90.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
Gde se baca uglavnom na jezeru? Jel preko do obale, ili do sredine gde ide riba najčešće? Sutra idemo po prvi put pa treba da sakupim neke informacije, dobio sam mesto 10 i 11.
Link to comment
Share on other sites

Gde se baca uglavnom na jezeru? Jel preko do obale, ili do sredine gde ide riba najčešće? Sutra idemo po prvi put pa treba da sakupim neke informacije, dobio sam mesto 10 i 11.

to ti je sa kapije pravo i desno mesto . mestani ga pecaju tik uz onu obalu ali se javlja i sitan kilas samo povuces 5m od one obale i jedan stap na sredinu . moze 4 stapa tako da ti nije problem da saras .i svaki saran vrati mu po jednu pracku boila i ne stedi kuglice . kao sto sam ti reko u prosloj temi m1 pecaj i neces pogresiti, triga i triga ajs. jbg ja rezervisao adu izvini se Jarcanima u moje ime sto ne dolazim :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
Bili smo 29.07.2012 od ujutro 6-nekih posleponde 17h kada je doslo nevreme. Ceo dan riba nije ni pipnula boile samo je iskakala iz vode verovatno osetila nevreme no ipak smo uspeli jedini na jezero da izvadimo 5 sarana i jednog amura, sarani su bili 18.600kg, 17kg, 2x15kg jedan od 9kg i jedan amur od 15kg. Riba je radila jedino na Haldorado topljivi hibrid pelet i na hranu za pse. Nedaleko od nas su mestani pecali dosta malih sarana isto na arsenal Haldorado peleta, znaci boile nista. Pecali smo na poziciji 6-7. Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ja bih postavio sliku samo kad bih znao . kratko i usko plitko a puno ko oko .

objasnio si ga da ne moze bolje :D ribe ko u corbi do duse mozda i malo vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...