Jump to content

Pecanje iz snova Sarulesti


Ribolovac

Recommended Posts

Evo ovako posto mi je sinoc moj brat potvrdio da ide samnom stvari stoje ovako.....Djole i Marijan ce da pecaju zajedno a ja i moj brat stevkok pecamo zajedno.....!!!

a od mamaca pravimo sledece..!!! ja i stevkok pravimo cist 3D sa aromama koje su tajne :D a djole i marijan ni neznaju da ce da prave trigu takodje sa aromama koje su tajne.. :D tako da cemo da pecamo na meso.. :cry: a za po-pap-ove cemo koristiti vocne arome ako bude bilo potrebe eto rekao sam sve a i nista...!!!!

 

e da kolicine mamaca koje nosimo....??? Pa ja cu da napravim jedno 40kg 3D-a a i djole ce da ima isto toliko trige!!! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav prijatelji Uf kad vidim ove slike od carpforevera srce mi zaigra moja ekipa i ja smo bili 2003. godine na Sarulestiju tad sam rekao da ću se vratiti kad tad na tu vodu sad je prilika i prijavio sam se u ekipi sa febusom da se pridružim u konvoj sa dečkima iz Exyu možda bude i moj frend Slovenac s nama pa budemo baš prava yu u malom da ponovo krenemo putem prekrasne Đerdapske klisure za Rumuniju..

Put je dobar jedino na što smo morali paziti da ne promašimo skretanje prije Bukurešta za jezero jer ,ako se tu zeznemo onda smo nadrljali neće nas nitko izvadit iz Bukurešta,mi smo odmah potrefili jer smo pisali broj puteva na karti al dobro sad je 2009. imamo gps uređaje tako da ne moramo razmišljati o tim stvarima..inaće jezero se nalazi cca 35km od Bukurešta..

To kod Radute i više je kao motel , lijepo uređeno atmosfera prava domaćinska naši prijatelji šaranaši iz cjele Evrope kao i zgodne dame :) na zidu su slike od velikih šarana kao i onaj od Austrijanca Cristijana Bidermajera od 37,3kg nadamo se da je preživio da još pliva i baš nama se posreći da ga ulovimo...

Što se tiče pozicija za ribolov na zidu je veliki pano sa slikom cjelog jezera tako da se tu direktno mogu vidjeti mjesta za ribolov znači koja su trenutno slobodna,gdje se nalazi potopljeno granje,koje su trenutno ribe ulovljene itd.a postoji i momak koji se zove Marius (bar je bio tada) njega se može pitat sve što je vezano za ribolov i trenutno stanje na jezeru znači sve se informacije dobiju na licu mjesta..

Link to comment
Share on other sites

Jebiga malo sam isao u skolu,znam na sta su pecali Tausan i Vanja Grbic,mada im je Zoki dao krupne boile ja bih ipak preferirao sitnije.

Jedno dobro mesto da se vidi kako deluju razne taktike pecanja i razne vrste mamaca,i da se kidne od kuce na sedam dana,pa sta da kaze zena kad tako malo kosta.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga malo sam isao u skolu,znam na sta su pecali Tausan i Vanja Grbic,mada im je Zoki dao krupne boile ja bih ipak preferirao sitnije.

Jedno dobro mesto da se vidi kako deluju razne taktike pecanja i razne vrste mamaca,i da se kidne od kuce na sedam dana,pa sta da kaze zena kad tako malo kosta.

 

Gledao sam to sto su Tausan i Vanja bili da pecaju na Sarulestiju i nikada manje sarane na tako ogromne boile da se upecaju nisam video. Ono je bila ziva ironija :lol: Doduse imali su mnogo, mnog prelepih ulova i od te emisije imam zarku zelju da odem tamo. Samo onolike boile nikako, one dodju 5 u Kg :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

znaci lid-cor sistemi i ko moze sebi da priusti da ponese elektro motor.... :D :lol:

Po onome što sam primjetio puno ribolovaca koji su bili na jezeru preporučuju pa i do 20 metara quick silvera(ili neki pandam istog).

Zabranjena je špaga samo najlon za osnovnu nit!

Jedino prvih 20 metara zbog ponajviše školjki i ostalih prepreka u vodi.

Još nešto dobro razmislite o veličini boila jer ima ogromnih deverika kojima 20mm neznači ništa.

Obavezno svjetleče markire ko nema novaca poslužiče i bljeskalice za bicikle na baterije tako što ih umotate u vrečicu( za smrzavanje) i postavite na markir koji napravite u H obliku od stiropora .

Ako bude koga zanimalo detaljnije mogu objasniti izradu istog!

Link to comment
Share on other sites

druze ovo je slobodno pecanje neznam zasto nebi bilo dozvoljeno da namotamo ceo konac na spulnu.... :evil:

mada trebali da pitamo prvo dal je dozvoljeno...a sto se tice svetlecih Markera/Bova sa tim nemam ama bas nikakvo iskustvo pa bi bilo lepo da objasnis izradu toga ili ako ima negde da se kupe ti pravi markeri/bove kod vas da se raspitas koja je cena!!!!! pa javis i cak postavis sliku istog na forum!!! :D

Link to comment
Share on other sites

druze ovo je slobodno pecanje neznam zasto nebi bilo dozvoljeno da namotamo ceo konac na spulnu.... :evil:

:D

Koliko sam skužio zato što je to zabranio Raduta takav je režim !

A markir ču poslikati sutra pa ču staviti na forum

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...