Jump to content

sta je bolje shimano ultegra xta ili daiwa entoh


Recommended Posts

  • 1 month later...
Nije vishe Fisherman nego Star pet ali nisam imao nikakvih problema sa robom kupljenom tamo,naravno zavisi shta se kupi .Konkretno imash i brendirane robe i kineskih dresheva pa kolko para toliko i muzike. :think: :think:
Link to comment
Share on other sites

Konkretno ja sam imao problem sa najlonom kupljenim u Fishermanu (Shimano technium), posle desetak pecanja poceo je da puca kao paucina, nisi morao vezati ni cvor, samo ga malo cimnuti odmah je pucao. Da, zaboravio sam da kazem 0.30. Igrom slucaja posle toga upoznao sam jednog trgovca u Fishermanu sa kojim sam se kasnije sprijateljio da bi mi posle izvesnog perioda pokazao da niko ne vidi cuveni Daiwa AKN EMBLEM i druge stapove koji su kinezi i prodaju se po istoj ceni kao i orginali.

Ovo sto sam vam sada rekao nisam rekao da bih pljuvao po Fishermanu, nego da bih upozorio kolege da dobro obrate paznju pri kupovini. :think:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde se prave AKN, ali to sigurno nije Engleska, jer da jeste ne bi propustili na daiwasports-u da to napisu (za infinity i whisker bar pise made in uk).Sto se ostalog u Fishermansu tice - katastrofa.Roba im je stara po nekoliko godina, pa nije cudno to sto ti se desilo sa najlonom.Ja sam slicno prosao sa sbs dipom i aromama, pa sam to posle jedva zamenio.I kad vec pricamo o Fishermansu treba videti onaj u Zagrebu.Sve sto imaju je NOVO, a o poredjenju u snabdevenosti nemoze biti ni reci.Tamo imaju veliki izbor foxa, korde, mainline, shimana , daiwe(imaju sve 4 basie)....

No, odlutasmo daleko od posta, pa evo moje vidjenje stvari ako covek nije vec kupio masinice.Ako mozes da nadjes, moj savet ti je da uzmes ultegre xta ili polovne aero techniume xta.

Link to comment
Share on other sites

Kako sam vec nekoliko puta dosada napiso DAiwa ima 3 fabrike za sharansku opremu DAIWA engleska koja radi veci deo asortimana pogotovo shtapove u engleskoj,DAIWA francuska i italija koja radi shtapove u japanu i kini i DAIWA CORRMORAN nemacka koja radi u kini 90% opreme.

Svaka od ovih fabrika ima po neki svoj proizvod koji nema drugde nego samo u tim zemljama i jedino se mogu nabaviti tamo odnosno biti zastupnik bash te zemlje.

MAgnum taper,theory,tournament linear,regal, engleska

samuraj,tournament slim power,shogun,shinobi francuska i italija-proizvodstvo japan

akn,black widow,amorfus whisker,kina a ovi proizvodi su u zastuplenje u sve zemlje

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...