Jump to content

pelete


Guest vladan

Recommended Posts

ima brate u Svabiji! :-D jbt pa oni o MKM pricaju vec 2 godine sugurno...pa da idu peske do sad bi stigli sa proizvodima...

 

Mladi gospodine moracu da popricam sa vasim Sefom o ovome. 8) :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
Neeee Neso nisam ja mislio nista lose ovim....naprotiv nego zeljno iscekujemo proizvode :-) a stvarno ne znam zasto ih nema toliko... svrati nekad u firmu :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest mr. carpersharper

 

 

Mladi gospodine moracu da popricam sa vasim Sefom o ovome. 8) :rofl:

Sone respect za one zezancije danas! ;-)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
a imas ih u na Vilinim vodama, to je predstavnistvo Komponente a tu im je i magacin pa vrse i maloprodaju, malo su zavuceni i nje ih bas najjednostavnije naci a vrhunac svega je sto u magacinu ima nekoga od 8 pa najkasnije do 10 :crazy: :unknw: :crazy:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Ja pelete sam pravim kada imam vremena i kada me ne mrzi i mogu vam reci da su odlicne:

 

-400gr kukuruznog griza

-400gr psenicnog brasna

-100gr mleka u prahu

-100gr mlevene pticije hrane

 

Umesiti smesu sa 1dl bilo kojeg ulja,1dl vode.Po zelji moze da se doda neki atraktor, neka aroma i naravno boja.Gustina testa se pravi kao za boile,ukoliko ispadne tvrdje nego sto treba moze da se doda jos malo vode.Ja sam smesu umesto u masinu za mlevenje mesa (sto je jednostavnije i brze) stavljao u pistolj za boile i nakon izbacivanja testa seckao nozem po zelji,susenje nekoliko dana zavisi od vremena.Evo ovih dana se spremam za prve ture pa na susenje i u kante do prvog pecanja.

p.s. recept sam i ja dobio

izbaci psenicu gluten je jako tezak za varenje ribama imas proseno keks u prahu sojino pirincano jecmeno
Link to comment
Share on other sites

imam ih ja u prodavnici 1800 din 25kg tonuce 4mm proizvodi vet.zavod subotica

to tone svaka 3 ja bio u kacu na viru pobacao 2 kile sa druge obale na 17 bilo me sramota onoe sve pup i ite ti njih na povrsini sve presle kolegi na 16 pa 15 pa se nasukale na obalu i tamo raspale :D
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Najjeftinija varijanta:

Uzmite pelete za tov sarana 10kg-600dinara.

Poprskajte ih CSL-om, multi minom i aromom. Dobijete odlicnu peletu za smesne pare.

te plutaju :a054: kad sam ih na viru pobacaao a one sve na povrsini i vetar ih nosi sramota me bila :rofl:
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

063/262-632 firma je u Pancevu,i rade isporuku za Beograd.Meni su doneli 1 dzak pelete suprofish.Poz

Tako jeto je veterinarska apoteka "Sanja",nalaze se u Pancevu cim se predje stari most na Tamisu kod hotela,prvi semafor levo i posle 500-600m sa leve strane

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...