Jump to content

free spirit


Recommended Posts

Posle Tresetišta probao sam i ja da vidim koliko mogu da bacim sa mojom opremom koju imam, a ona je štap FREE SPIRIT 12fit- 3.5lb HI-S ive Basia QD najlon Pelzer 0.29 i olovo Long cast od 90g bacano je bez boile na fudbalskom terenu. Najdalje što sam izbacio je 132.5m. Ostalo mi je da probam da bacam sa olovom od 105g da vidim dali može da se dobije još koji metar, mislim da je 90g slabo za ovaj štap.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Razmisljao vise puta...i jos uvek razmisljam.

Iz vise razloga nije tako jednostavno organizovati. Od logistike ovde i odabira jezera,da ne prolazim kroz sve one opstrukcije, trazenje 'ustupaka' kao prosli put (veliki problem), preko njihovog ogranicenog slobodnog vremena (manji problem) i sa samom distribucijom nakon eventualne prezentacije. Sto zbog njihove prenatrpanosti i (ne)mogucnosti da se izbori sa potraznjom, (rokovi isporuke),sto zbog plasmana u eventualne radnje ovde.

Ja vise nisam tamo da udjem u proizvodnju i da otmem sta mi treba, tako da sada mora u red da se stane i da se saceka

Dalo bi se odraditi, mada je skup sport da trpi bilo kakve zackoljice

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika izmedju HI-S ive i XS ive 12 3.5

 

U svemu. U blanku, akciji,librazi i u ceni. Cak i u duzini ako uzmes u obzir da se Hi S ive radi i u 13ft, a XSive samo u 12ft

 

Znaci nje to to.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Večita dilema voleo bih na našim prostorima znate ko je najdalje zabacio sa hi-s 200 osim Stanislava (Sa njim se ne može takmičiti)

 

koliko čovjek baci

 

Ne znam da li si gledao prvenstvo na Adi,ali uz njega su sigurno i Bojan S.M i Sale iz Beograda :!: :clap: ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...