Jump to content

Daiwa Mission spod


Recommended Posts

Nego ekipa kakva su vam iskustva sa navedenim spodom?? Recimo u odnosu na FOX Warrior spod ?? Trenutno imam dva FOX Warriora 5,5 lb ..i mislio sam mozda jos i ovaj spod pribaviti ?? ako ne za raketu mozda za markiranje?? Nekako mi se cini "finijim" od Warrirora?

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Imam ga dve sezone i mogu ti reci da je veoma dobar shtap za lakshe i srednje rakete praktichno nesalomiv ali sa velikim raketama ima problem .Postize veoma velike daljine a montazom katapulta na njega bacao sam kugle prashkaste hrane i stotinak metara daleko.Sve u svemu u odnosu na cenu odlichan shtap po meni. :hand:
Link to comment
Share on other sites

Imam ga dve sezone i mogu ti reci da je veoma dobar shtap za lakshe i srednje rakete praktichno nesalomiv ali sa velikim raketama ima problem .Postize veoma velike daljine a montazom katapulta na njega bacao sam kugle prashkaste hrane i stotinak metara daleko.Sve u svemu u odnosu na cenu odlichan shtap po meni. :hand:

 

 

Ok,hvala i to volim cuti..Ja sam si cak zamisljao skombinirat taj stap sa jednom Emblem Pro pa da mi slozi za lov recimo na vecim daljinama..Posto vjerujem da se sanjime moze prilicno daleko baciti sistem za loviti ?! A isto tako ne cini mi se ni pre krut za zamaranje ribe.. :think:

Link to comment
Share on other sites

.Postize veoma velike daljine a montazom katapulta na njega bacao sam kugle prashkaste hrane i stotinak metara daleko.Sve u svemu u odnosu na cenu odlichan shtap po meni. :hand:

 

Kako montiras katapult,to ne znam pa bi te molio da mi malo blize objasnis,ili cak nacrtas.Hvala i pozdrav :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je super sistem,Vojkan je velemajstor za pravljenje istih.

Umesto gumica na mestu gde prolazi sok postavis nitne,to ucvrsti dovoljno da nemoze da se pokida katapult.

najidelanije se pokazala flasa od knjaz milosa jer je dovoljno cvrsta kako nebi,aj da kazem usi stegle kuglu pri izbacaju.

 

imam taj sap, ali ako bi naprimer koristio stap za kugle previse je tezak i kugla ga neoptereti dovoljno da bi bacio kako treba.

Najidelanije su kugle od pet sest santimetara posto najdalje lete i najpreciznije se bacaju.

Na bliyu mozes i vece,po nekom mom misljenju najbolji stap za to je fri spirit,meksa varijanta mislim da je 4 ili 4,5 libri izuzetno pecizan,i sto je najbitnije mozes jako dugo da bacas da se neumoris.

Link to comment
Share on other sites

Sad sve zavisi al po meni je jaci shtap bolji za kugle.KAo shto se i dokazalo prdo ti najbolje znash sa srletom i lrs,a i ja sa to uvideo sa mojim lrs.I ja sam uradio korpice al od flashe i pravo da vam kazem fantasticno rade.Danas cu da slikam i postavim sliku.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Od ove godine FIPSA usvojila u pravilniku kuglu od 7cm,jedva cekam da vidim sad katapult npr od flashe od 5l :think:

 

ala ce bude bombardovanjeee :doh: :doh:

 

Projekat spreman...;) :D ....potrajala ova zima :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Hocemo morati menjati spod.

A mogao bih krenuti i sa dizanjem tegva da budem u formi,mada cika Vojkane ako se dobro secam vec su nam rekli da smo bacali kugle od petnaest santimetara tako da te i sedam i nece biti neki problem

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Od ove godine FIPSA usvojila u pravilniku kuglu od 7cm,jedva cekam da vidim sad katapult npr od flashe od 5l :think:

 

ala ce bude bombardovanjeee :doh: :doh:

 

Projekat spreman...;) :D ....potrajala ova zima :mrgreen:

 

Bas tako,ja moju spremio jos pre mesec dana :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Od ove godine FIPSA usvojila u pravilniku kuglu od 7cm,jedva cekam da vidim sad katapult npr od flashe od 5l :think:

 

ala ce bude bombardovanjeee :doh: :doh:

 

Projekat spreman...;) :D ....potrajala ova zima :mrgreen:

 

Bas tako,ja moju spremio jos pre mesec dana :mrgreen:

 

Shta ti je lobiranje velikih firmi-kompanija. Shto vece kugle vishe se hrane baci u vodu :D

Uraaa ...! Super ...! Dobro je ... khhm, cekaj, a shto bash 7 cm :?

Link to comment
Share on other sites

Pa vjerovatno trgovci na lageru imaju takve flase o specijalnog materijala i takvog oblika gdje kugla od 7cm najbolje lezi ... :D a koliko sam cuo ubrzano se radi i na energetskom napitku iskljucivo dizajniranom za nas sarandzije ... to ce biti ne ove nego naredne sezone :D

Pakovanja energetskog napitka ce biti pakovana u malim i velikim buicima zavisi od potreba samog korisnika ,a doziranje samog napitka neograniceno posto se radi o proizvodu koji je dobijen posebnim postupkom .... :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Taman Verkina mera Bradati shta ocesh,super.A za bacanje ne brinite ,baca se sa obichnim spod shtapom i katapultom bez problema. Do sad sam vezbao :chores-chopwood: :chores-chopwood: nema zime. :sci-fi-robot:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pa vjerovatno trgovci na lageru imaju takve flase o specijalnog materijala i takvog oblika gdje kugla od 7cm najbolje lezi ... :D a koliko sam cuo ubrzano se radi i na energetskom napitku iskljucivo dizajniranom za nas sarandzije ... to ce biti ne ove nego naredne sezone :D

Pakovanja energetskog napitka ce biti pakovana u malim i velikim buicima zavisi od potreba samog korisnika ,a doziranje samog napitka neograniceno posto se radi o proizvodu koji je dobijen posebnim postupkom .... :D :D :D :D

Kako smo krenuli i kod nas će biti uvedena doping kontrola. Samo ne znam šta će sve spadati u doping : Domaća radža, pivo, pelinkovac, vinjak, konjak ... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sto je najcrnje nisi daleko od istine

Sva Drzavna prvenstva su u nadleznosti anti doping agencije tako da i mi tu spadamo...Samim tim nije iskljuceno da nam se pojave na ligi :!: Alkohol se vodi kao doping :!:

 

Malo smo unistili temu,ali j... ga.

Link to comment
Share on other sites

Da vam ispricam moj dozivljaj u Canadi.Pecao sam sa drugarom sarane na jezeru vecem od Jadrana,i upoznat

sam bio da moze da se peca samo sa jednim stapom,i da je alkohol strogo zabranjen na pecanju.Postujuci

tu zabranu poneli smo konzerve sa coca-colom.Posle kracek vremena zaustavlja se policijski sevrolet i iz njega izlazi poicajac i pravo kod nas,sa pitanjem imali ribe,i sta to mi pijemo.Rekli smo mu , :o :o coca-colu,ali nam nije verovao vec je uzeo konzervu i poceo da mirise,da nema mozda alkohola.Sta reci strasno.U jednoj"free cantry" kako oni svoju Canadu "reklamiraju". :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...