Jump to content

 Daiwa Infinity vreča za spavanje!


Carp Hunter

Recommended Posts

Vreća je dosta uska, nema komocije te nema remena za stezane oko kreveta.

Ima ciff s jedne strane, ali bi teško čovjek od 70kg i visine 175cm ušao u nju...

Gornji dio vreče je ravan, tako da prednji i zadnji dio vreče je isti, kao na slici (1.strana)...

 

http://ribolov.net/pdf/Fisherman2008.pdf

 

 

Hvala na inromacijama dečki , odustao od kupnje.. tražim dalje nešto veće u onak za pravu zimu.. :D

Link to comment
Share on other sites

ali bi teško čovjek od 70kg i visine 175cm ušao u nju
:shock:

 

znaci stvarno me odusevljavaju kad neko pomisli da treba da napravi vrecu te velicine kao da smo svi japanci...

leto...

lepo se svi skinemo u donji ves :angry-screaming: i uvucemo se nekako i spavamo celu noc pri tome nemamo nijedno skakanje u toku noci gde kad ne mozes izaci iz vrece povucemo i sator sa sobom do stapa

 

zima...

pa daj svi spavamo potpuno obuceni da cizme mozemo uvuci u vrecu pa uvukli bi ih sa nama :angry-banghead:

Link to comment
Share on other sites

ali bi teško čovjek od 70kg i visine 175cm ušao u nju
:shock:

 

znaci stvarno me odusevljavaju kad neko pomisli da treba da napravi vrecu te velicine kao da smo svi japanci...

leto...

lepo se svi skinemo u donji ves :angry-screaming: i uvucemo se nekako i spavamo celu noc pri tome nemamo nijedno skakanje u toku noci gde kad ne mozes izaci iz vrece povucemo i sator sa sobom do stapa

 

zima...

pa daj svi spavamo potpuno obuceni da cizme mozemo uvuci u vrecu pa uvukli bi ih sa nama :angry-banghead:

 

Pa kaj nisam tako i napisao?

 

"

Vreća je dosta uska, nema komocije te nema remena za stezane oko kreveta.

Ima ciff s jedne strane, ali bi teško čovjek od 70kg i visine 175cm ušao u nju...

Gornji dio vreče je ravan, tako da prednji i zadnji dio vreče je isti, kao na slici (1.strana)...

 

http://ribolov.net/pdf/Fisherman2008.pdf"

Link to comment
Share on other sites

Jeste,ali da vidim junaka koji ce da je spakuje u onu vrecu-dzak koja ide uz nju.

Ja sam je uzeo,otvorio i koristio 1 noc na Peskari.Odmah sutradan sam je prodao samo zbog pakovanja.Inace vreca je stvarno dobra i kvalitetna,ali joj je mana pakovanje.Ima da se dokupi ona kruta torba-dzak sa rajsferslusom za pakovanje i u nju staje lakse,ali to vise nije ta cifra...

Link to comment
Share on other sites

Kako da je perem,posto 100% ne moze stati u masinu za ves(7kg kapacitet)?

 

Odneses u javnu perionicu gde imaju masine sa vecim kapacitetom ili kao sto je Tami rekla hemijski ;)

Link to comment
Share on other sites

Kako da je perem,posto 100% ne moze stati u masinu za ves(7kg kapacitet)?

 

Odneses u javnu perionicu gde imaju masine sa vecim kapacitetom ili kao sto je Tami rekla hemijski ;)

 

U mom "gradu" ima samo jedna hemijska i oni ne zele da prime,a ni jedna javna praonica!

Rucno sam probao,u stvari "nozno" ali treba dugo da se osusi.Jos ako je vrijeme hladno,vlazno...

Sve u svemu katastrofa

Link to comment
Share on other sites

Ja na primer svoj dzak perem 2 puta godisnje u javnoj perionici i nakon toga ostavim napolju da se susi ili ako je kisovito i hladno unutra pored radijatora.Kod tebe je problem sto ga rucno peres i ne mozes dobro iscediti vodu iz dzaka tako da ti nista drugo ne ostaje nego da dzak peres i susis samo nopolju po toplim i suncanim danima.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...