Jump to content

Jezero Kudosh u Pavlovcima-Srpski Saruleshti


nesa

Recommended Posts

Guest Srdjan
Bravo Nešo! Nadam se da će 2011 biti pušteno slobodno pecanje.Oni koji su bliži gazdi jezera kažu da će sigurno biti tako! Ura za to :blink:
Link to comment
Share on other sites

Cujem i ja da se radi uveliko na jezeru.Katago firma pravi prilaze od brane prema plicaku sa rumske strane oko 70 mesta.Prica se da ce se navodno prodavati i godisnja dozvola.E sad sta ce biti od svega vidicemo.Spor sa RSV mislim da nije zavrsen bar(Zvanicno)Sto se tice obezbedjenja mislim da bi Vulin trebo da oformi Unutrasnju kontrolu pre nego da pojaca obezbedjenje.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

NAJSVEZIJA VEST JE DA CE BITI PECANJA U PAVLOVCIMA POSLE MRESTA VEROVATNO U JUNU PO PRINCIPU UVATI I PUSTI A BELA RIBA SE MOZE NOSITI U NEOGRANICENIM KOLICINAMA A DOZVOLA DNEVNA NECE BITI ISPOD 1000 din :D

 

ajde nesto lepo da cujemo :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Divna vest,ukoliko se obistini!Samo bosanac,prerano si obelodanio,znas li ti da je tek pocetak decembra :huh: ... a jun gde li je :rolleyes: Eto raja i za babuskare :)

Steta sto moj Laki nije ovde na forumu,vec vidim sta bi napisao: " Sta k _ _ _ _ gde je jun? Evo Nova godina,8.mart...1.maj i jos par puta da spavamo i to je tu!Proslog petka me mama vodila da me upise u prvi razred,bio sam u sandalama i belim dokolenicama, a ti sad meni gde je jun! :lol: (citiram svog druga iz ekipe,inace ima 63 godine :) )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...