Jump to content

KARP LIGA BASIANA 2010


Recommended Posts

NESO znam ja da ti poznajes mesta vrlo dobro.Ja sam mu poslo slike danas ima jedna sa Saranom od 16kg upecan

na 13-14ski on je bio prisutan kad smo ga slikali,hteo sam reci da i dole ima akcije sad kako kad i kome.Kaze Mecan Sale sokolov nocas peco na 10tki imo

desetak udaraca jebiga sad,a verujem da Marko i Drljan nisu imali toliko udaraca do pakovanja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo tacne informacije imao sam 9 udaraca od 8h do 11 a onda sam legao u kola da spavam.A izvadio sam svega 2 komada od toga je jednog pustio gazda MICA jer sam ja isao po meredov .A ostalih 6 je otpalo meni .Na 10/tki ima odmah uz obalu malo najlona koji je ostao i on kaci pa sam zato imao par izgubljenih riba a ove dve koje sam izvukao bili su madjarci skoro identicni izmedju 4,5 /5 kg.E sad moramo jos priznati ovo je slobodno pecanje i bio sam sam ,ali se ipak riba javljala prvog sam imao odmah posle 10 min a drugog 5 min posle tako da je bio prisutan i MICA.Inace kada god idem da pecam na slobodno idem na 10 tako da sam sada isao najvise da proverim sta se to desilo da BIG CARP nije imao posteno udaraca a svi ce te se sloziti da su oni jedna od ozbiljnijih ekipa.MOzda jednostavno takav dan ili boila ili neznam nesto deseto.
Link to comment
Share on other sites

NESO znam ja da ti poznajes mesta vrlo dobro.Ja sam mu poslo slike danas ima jedna sa Saranom od 16kg upecan

na 13-14ski on je bio prisutan kad smo ga slikali,hteo sam reci da i dole ima akcije sad kako kad i kome.Kaze Mecan Sale sokolov nocas peco na 10tki imo

desetak udaraca jebiga sad,a verujem da Marko i Drljan nisu imali toliko udaraca do pakovanja.

 

ma znam ja da na slobodnom radi velika riba svuda ali jebes ga kad dodje takmicenje nema ni jedne. o tome ja pricam jer jebi ga trudis se pravis boile da budu sto kvalitetnije i dodjes na takmicenje i znas da ce 90 posto pobediti neko na prva tri mesta nebitno na sta peca. ja znam ko peca na kupovnu boilu a ko na pravljenu. tako je dosada bilo na svim takmicenjima. a sta se desava sa markom i drljanom nije mi jasno jer je ovo drugi put zaredom da pecaju na 10. i nemaju nista.ako neko ima mamce imaju oni ali jebiga izgleda da je nesto drugo u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Evo tacne informacije imao sam 9 udaraca od 8h do 11 a onda sam legao u kola da spavam.A izvadio sam svega 2 komada od toga je jednog pustio gazda MICA jer sam ja isao po meredov .A ostalih 6 je otpalo meni .Na 10/tki ima odmah uz obalu malo najlona koji je ostao i on kaci pa sam zato imao par izgubljenih riba a ove dve koje sam izvukao bili su madjarci skoro identicni izmedju 4,5 /5 kg.E sad moramo jos priznati ovo je slobodno pecanje i bio sam sam ,ali se ipak riba javljala prvog sam imao odmah posle 10 min a drugog 5 min posle tako da je bio prisutan i MICA.Inace kada god idem da pecam na slobodno idem na 10 tako da sam sada isao najvise da proverim sta se to desilo da BIG CARP nije imao posteno udaraca a svi ce te se sloziti da su oni jedna od ozbiljnijih ekipa.MOzda jednostavno takav dan ili boila ili neznam nesto deseto.

 

verujem ti totalno i nije stvar u tome. ja sam samo izneo svoje misljenje o tome kako riba radi kad je takmicenje. drago mi je sto si bas ti isao na to mesto da vidis o cemu se radi jer sam danas bio sa zoranom i reko mu da cu otici ovih dana da probam i da vidim o cemu se radi. mozda je to samo baksuzno mesto a mozda samo cika mirko zna sta sarani vole na tom mestu. :clap: :clap:

marko i draljan su imali 4 udarca od toga su dva izvukli koliko se secam ali su zato imali jedno 20 regana i na meso i na voce.. kad su otisli cak sam i ja jedan stap bacao kod njih i isto se desavalo. regan ubija boilu. nisam cuo da je na ostalim mestima neko imao tih problema u toj meri. da , umalo da zaboravim da je darko cak i na kuruz stari upecao regana ako se secam dobro. posle toga je popizdeo i to sa razlogom sto se mene tice. jebiga za sledece takmicenje prvo u crkvu da se molis da izvuces neko bolje mesto jer trenutno od toga zavisi najvise. nadam se da gresim ali kad je cak i sreten na kecu pobedio, a dobro znas na sta peca i kako onda je sve jasno. ponavljam nadam se da gresim ali to cemo videti za mesec dana. do tada mi koji neznamo da pecamo moramo dobro da treniramo. ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tamo na tom mestu jos nisam izvadio regana i koristim samo jednu boilu BELE BOJE a nju izgleda nece regan.I kao sto sam vec naveo kada idem da pecam pecam skoro uvek na 10 tako da nemoze da se kaze da je to mesto kao recimo 4 gde slabo ljudi pecaju pa se i slabije hrani.10 je mesto koje se redovno peca i hrani ,zbog daljine zabacivanja,hranjenja itd.
Link to comment
Share on other sites

Ja tamo na tom mestu jos nisam izvadio regana i koristim samo jednu boilu BELE BOJE a nju izgleda nece regan.I kao sto sam vec naveo kada idem da pecam pecam skoro uvek na 10 tako da nemoze da se kaze da je to mesto kao recimo 4 gde slabo ljudi pecaju pa se i slabije hrani.10 je mesto koje se redovno peca i hrani ,zbog daljine zabacivanja,hranjenja itd.

 

kad su mi limun i cika mirko rekli na sta pecaju ja dobro nisam pao u nesvest. mislim na tu belu boilu. nisam mogao da verujem pa su me vodili da mi pokazu. svaka cast. znam da se na desetci redovno peca i hrani, znam i u kom delu mesta i ovi su cak i tako probali i nista. haha mozda sam ja imao bolji mamac na 11. pa sam im odvukao ribu. al sm majstor hahaha. salim se, ovo sigurno nije razlog. moje iskustvo do sada mi govori da na takmicenjima riba gore slabije radi. mozda jos nije navikla na hranjenje ili raketu,neznam,ali mislim da bi pedja morao da hrani ribu na 12 da bi ona navikla na hraniliste. ipak se na 1,2,3 redovno hrani a pogotovo na kecu a znas i zasto.a opet sa druge strane gledajuci ja sam imao dva udarca bukvalno za vreme bacanja rakete,isto tako i sale ninkovic. a na tu belu boilu sam i ja probao ali bez uspeha.

Link to comment
Share on other sites

Cekajte ljudi da i ja nesto naucim jel to bas bela Boila ili vec cuvana nevidljiva. ;) ;) ;)

 

hahaha :clap: :clap: to za nevidljivu moras pitati nekog drugog jer nije za forum. to je prica za sebe. ovo je bas BELA jos je zovu i CIKA MIRKOVA BOILA,oni malo upuceniji. ja nisam hteo da pecam na te nevidljive jer nisam hteo da se blamiram posto neznam kako da vidim kuda da provucem dlaku na njoj

Link to comment
Share on other sites

Sokole,postoji li tu neka lista generalnog plasmana posle tri kola da svi vidimo kom obojci a kom opanci.Da se ima uvid u dalji moguci scenario a i u trenutno stanje.A ne tu neke sifrovane boile:bele,zute,sampionske,f-117... :)

Da vidimo semafor :dance:

Link to comment
Share on other sites

Cekajte ljudi da i ja nesto naucim jel to bas bela Boila ili vec cuvana nevidljiva. ;) ;) ;)

 

hahaha :clap: :clap: to za nevidljivu moras pitati nekog drugog jer nije za forum. to je prica za sebe. ovo je bas BELA jos je zovu i CIKA MIRKOVA BOILA,oni malo upuceniji. ja nisam hteo da pecam na te nevidljive jer nisam hteo da se blamiram posto neznam kako da vidim kuda da provucem dlaku na njoj

pa kroz bojlu ali ti treba specijalan stoper.jos ste vi mladi naucicete.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice bodovanja ovog takmicenja meni nista nije jasno.Pitali smo Mecana kako ide bodovanje a on mi je ladno rekao da je svako kolo posebno, bez bodova i da idu samo pehari???Ja mislim da sam na pocetku razumeo da ce biti bodovano svih pet kola pa ako bude volje i termina mozda odigramo i neku majstoricu.A mozda ja to bas i ne razumem
Link to comment
Share on other sites

izgleda da nije bio problem u policajcu na dosadasnjim takmicenjima nego u bodoru i vujanicu. izgleda da ce oni na klupu za razerve. :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty: Ne ne nece Zoran vise hvala im radije cu ja prosetati od ekipe do ekipe pomalo,

ono mi je bila skola za ubuduce...

Link to comment
Share on other sites

izgleda da nije bio problem u policajcu na dosadasnjim takmicenjima nego u bodoru i vujanicu. izgleda da ce oni na klupu za razerve. :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty: Ne ne nece Zoran vise hvala im radije cu ja prosetati od ekipe do ekipe pomalo,

ono mi je bila skola za ubuduce...

 

nije bilo tako strasno. malo si trenirao. :character-sebastian:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zavrseno 4. kolo

 

Konacan plasman posle otpecanih 45 sati

 

boks________ekipa_________________br.riba_____________kg_____________plasman

1. CT."RU-KOS"-RUMA_______________23_______________99.10_____________6___

2. CT."AUTO SERVIS BODOR"-RUMA_____5_______________23.92_____________11___

3. CT."S-COM"-RUMA________________22_______________117.57_____________5___

4. CT."OMLADINCI"-RUMA_____________9________________51.94_____________8___

5. CT."RUMA LINC"-RUMA_____________26_______________139.38____________3___

6. CT"RED DEVIL"-NOVA PAZOVA_______54________________281.02____________1___ :clap:

7. CT"BIG CARP"-RUMA_______________23________________118.60____________4___

8. CT."LIMUN"-PECINCI-RUMA__________28_______________140.98____________2____

9. CT."S B S"-RUMA___________________10_______________44.40_____________10___

10. CT."MAKI"-BELEGIS_________________13_______________49.06_____________9____

11. CT."PECINCI"-PECINCI_______________5________________23.14_____________12___

12. CT."CIKLONI"-RUMA________________20________________85.66_____________7____

 

NAJVECA RIBA- CT."S-COM"-17.12KG :whistle: :clap:

NAJMANJA RIBA-CT."RED-DEVIL"-2.12KG :dance:

 

UKUPNO UHVACENO 238 KOMADA

1174.77KG,PROSECNE TEZINE 4.94KG

 

LEPO PECANJE,CESTITKE SVIMA :clap:

Link to comment
Share on other sites

Sve cestitke ekipi RED-DEVIL koja je otpecala fenomenalno taman toliko da pokaze da na BASIANI ima ribe mnogo vise nego sto rezultati pokazuju.Steta sto im je otpalo mnogo ribe *po informaciji koju sam dobio neih 30-tak kom* to samo znaci da bi momci napravili rusvaj. :clap: :clap: :clap:
Link to comment
Share on other sites

evo i koja slika najvece ribe

http://s4.postimage.org/9puaA.jpg

 

http://s4.postimage.org/9pwFJ.jpg

 

http://s4.postimage.org/9pz9S.jpg

 

http://s4.postimage.org/9pBF0.jpg

 

http://s4.postimage.org/9pE99.jpg

 

http://s4.postimage.org/9pGEi.jpg

 

http://s4.postimage.org/9pJ8r.jpg

 

http://s4.postimage.org/9pY6i.jpg

 

http://s4.postimage.org/9q4AJ.jpg

 

http://s4.postimage.org/9q9A0.jpg

 

borba je trajala oko 30 minuta a saran se lavovski borio. vaga je pokazala VELICANSTVENIH 17,12 KG.

snimak ribe je postavljen na youtube pod nazivom SARAN 17120 JEZERO BASIANA.

CESTITKE SVIM UCESNICIMA NA IZVANREDNOM PECANJU I BORBI DO ZADNJEG MINUTA.

 

 

yJsPdLZMpSc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...