Jump to content

carp cup borkovac 2010


Recommended Posts

dali vi znate da 4,5i6 ima vec dosta takmicenja sastrane,tako da stvarno neznam ko ce vam doci.Da bih bili bolje obavesteni i malo bolje upuceni nadjite pravog coveka da vam to organizuje,Evo ja imam predlog,tako slozen i odgovoran zagatak moze da obavi samo jedan covek nama svima poznat a to je JOVICA NEDELJKOVIC-MECAN.On je covek koi ce vam otvoriti oci jer samo on moze da okupi dovoljan broj ekipa :dance: :dance: :think: :think: .A vi gospodo bolje da malo odete kod drugih u goste ,nebili vam neko i dosao.
Link to comment
Share on other sites

poziv za sve sarandzije da 4,5,6 juna dodju na jezero borkovac u rumu i ucestvuju na tradicijonalnom druzenju sarandzija iz cele srbije pa i sire.kontakt tel.064/1616338 milan.

PRIKAZITE SPISAK EKIPA :pray:

Link to comment
Share on other sites

broj ekipa nije bitan jer se ovde LJUDI druze za razliku od drugih nazovimo TAKMICENJA gde se peca za lovu pa je broj ekipa veoma vazan :lol:

da da slazem se sa vama gospodine,ali danas je zavrseno takmicenje u Petrovcima sa velikim odusevljenjem takmicara,a kotizacija je bila 100 evra.Vi ste verovatno tu ucestvovali posto ste iz Rume pa ako nije problem da mi malo to objasnite.Sto se tice druzenja ,mozemo se druziti i u mom dvoristu jer ni tamo nema ribe a sve je besplatno,a kod vas se verovatno placa to druzenje :dance: :dance: :dance:

Link to comment
Share on other sites

petrovce nisam peco bas zbog tih prokletih para ali zato postoje ovakva druzenja gde i mi obicni smrtnici mozemo malo da pecamo.POZDRAV I BISTRO NA >FAZANERIJI< :hand:

Upravu si bracela tu moze pored pecanja i dase roni,pliva,grabulja tj sve discipline su dozvoljene.E pa sta ja da radim kada neznam da plivam :animals-fishblue: :animals-fishgreen: NAUCICU

Link to comment
Share on other sites

takav DECKO sve nauci samo mu treba malo vise vremena i staza :character-sebastian:

A tako se pliva!? :character-sebastian: puno si mi pomogao ,to su mi prvi zaveslaji. HVALA HVALA :animals-fishgreen: :character-sebastian:

Link to comment
Share on other sites

da da slazem se sa vama gospodine,ali danas je zavrseno takmicenje u Petrovcima sa velikim odusevljenjem takmicara,a kotizacija je bila 100 evra.Vi ste verovatno tu ucestvovali posto ste iz Rume pa ako nije problem da mi malo to objasnite.Sto se tice druzenja ,mozemo se druziti i u mom dvoristu jer ni tamo nema ribe a sve je besplatno,a kod vas se verovatno placa to druzenje :dance: :dance: :dance:

 

 

Treba da dodjes na to druzenje pa da vidis kako to sve izgleda,svaka cast tim ljudima iz USR Saran,jednostavni i nadasve gostoljubivi a kao sto rece Nesa na pocetku "druzenje" a ne po svaku cenu pobediti tako da tako da im neki "savetnik" fali ko rupa na glavi :D

Zasad ima 10ak potvrdjenih ekipa mada je moje skromno misljenje da ce opet kao i prosle godine biti opasno poseceno :D

Link to comment
Share on other sites

da da slazem se sa vama gospodine,ali danas je zavrseno takmicenje u Petrovcima sa velikim odusevljenjem takmicara,a kotizacija je bila 100 evra.Vi ste verovatno tu ucestvovali posto ste iz Rume pa ako nije problem da mi malo to objasnite.Sto se tice druzenja ,mozemo se druziti i u mom dvoristu jer ni tamo nema ribe a sve je besplatno,a kod vas se verovatno placa to druzenje :dance: :dance: :dance:

 

 

Treba da dodjes na to druzenje pa da vidis kako to sve izgleda,svaka cast tim ljudima iz USR Saran,jednostavni i nadasve gostoljubivi a kao sto rece Nesa na pocetku "druzenje" a ne po svaku cenu pobediti tako da tako da im neki "savetnik" fali ko rupa na glavi :D

Zasad ima 10ak potvrdjenih ekipa mada je moje skromno misljenje da ce opet kao i prosle godine biti opasno poseceno :D

Uz duzno postovanje,samo da prokomentarisem oko toga_POBEDA PO SVAKU CENU_ili je bolje NO COMENT. PS.osetio sam na svojoj kozi upravo u Borkovcu,a nesa zna za to,pa neka objasni.POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

ko gubi ima pravo da se ljuti, ali zato uvek postoji POPRAVNI.Pozdrav za Grileta i vidimo se na vodi :character-sebastian:

Nadam se da ce te ove godine imati ispravnu vagu,koja meri u kg.da nebih malo merili i u librama ,ali ako bolje sagledamo situaciju bolja vam je ta stara vaga sigurnija je,za podmeravanje :banana-dance: :dance: :dance:

Link to comment
Share on other sites

PRE 2 ILI 3 GODINE U BORKOVCU SUDIJE ZARAKIJALE PA CELOJ ISTOCNOJ STRANI JEZERA MERILI JEDNU TURU U LIBRAMA, A GRILETU ZAPAO JA ZA OKO KO NEKA MLADA KO ZNA MOZDA JE I NASTRAN :D

:lol: :lol: :lol: :lol: sto nepriznas lakse ce ti biti

Link to comment
Share on other sites

zabrana ce sigurno biti. moracu ga vezati u svoj boks jer cim izadje iz njega vrati se mrtav. ako imas profil na fejsu pogledaj kod mene slike sa mastera. pasces u nesvest kad vidis.

 

Cujem da "Lav pivo" nudi sponzorstvo da pecate pod njihovim imenom,dvoume se izmedju vas i CT."Panda",pitam se jel to istina ili neka puska :think: ? Ko li ce odneti primat da mi je znati :lol: Moguce da je Panda u prednosti,nekako mi vise propagiraju ambalazu limenki,pivari bi to bio sigurno veci markentiski potez :D.Da skrenes kolegi paznju na to

da ne izgubite olako tu trku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...