Jump to content

DRUZENJE BASIANA 24 sata


Recommended Posts

E ovde ce biti i palacinaka i :banana-dance: ,to mi vec mirisi na zdravu atmosferu i takmicenje bez presije!

Sokole,moj skolski i ja prijavljujemo ekipu :whistle:

Prilazem svo povrce za kuvanje rucka,pa ako ima neki raspolozeni kuvar... :dance:

Ako prihvatas,predlazem jos jednu disciplinu,ja kupujem pehar za "NAJ BOILU",pa da sad vidim vase keba-krabe,zute,bele.....za krupnu ribu :dance: Pehar dobija ekipa sa najvecim prosekom tezine :violin:

e moj kemis ja pecam na nevidljive sta da vidis? dodjes mi pehar.

Link to comment
Share on other sites

Ekipe mogu da se prijave i kod gazda MICE na tel 063-2-888-67,a za sve informacije oko takmicenja kod mene .Pravila su ista kao i na svim ostalim takmicenjima jedino se peca na 4 stapa.I nije dozvoljen DINAMIT jer nema potrebe riba radi i bez njega.A sto je vrlo bitno najavljuju i lepo vreme temperature oko 18-22 stepena
Link to comment
Share on other sites

Prijavljene ekipe

1 Carp team Sirmium Sr MItrovica

2 Carp Team Prda Putinci

3 Carp Team Masteri Ruma

4 Carp Team S-Com RumA

5 Carp Team Pecinci

6 Caro Team LIMUN-SOKO

Ekipe koje uplate kotizaciju pre pocetka takmicenja su sigurne ekipe HVALA!

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je i ja moram otkazati ucesce,u isto vreme imam tamicenje na debeljaci.

MKM bas ligu koja je najavljena mnogo ranije,lepo pecanje momcima koji ce ucestvovati,inace riba radi kao blesava ovih dana

Link to comment
Share on other sites

Soko me je zamolio da vas obavestim da je takmicenje otkazano zbog nemogucnosti dolazaka nekoliko ekipa.Oko eventualnog organizovanja u drugom terminu i o svim pitanjima na tu temu obavestice vas za nekoliko dana.

Pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...