Jump to content

POKLANJAM


Kiza-Bg

Recommended Posts

za Darkovip i Aleksavip potvrdjujem auteticnost podataka i dodajem opasne sarandzije za kratko vreme dva prva mesta, vole vodu i na njoj su kad god ih roditelji puste

 

p.s. LAZNI PROFILI AKO IH BUDE BILO SIGURNO NECE PROCI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za Darkovip i Aleksavip potvrdjujem auteticnost podataka i dodajem opasne sarandzije za kratko vreme dva prva mesta, vole vodu i na njoj su kad god ih roditelji puste

 

p.s. LAZNI PROFILI AKO IH BUDE BILO SIGURNO NECE PROCI

POZDRAVLJAM

Link to comment
Share on other sites

alo ovaj nikola je veceras u 21:47 napravio profil i odma postavio da je najmladji..

 

Naravno da nije u konkurenciji sa vama-starim kajlama :D ,ali neka okaci neku svoju slikicu sa sarancetom pa ce se naci nesto i za njega ;)

Link to comment
Share on other sites

Postovane kolege u pitanju je moj sin koji je tacno to godiste i koji se kao i svi drugi registrovao na forum.Od mene je za rodjendan na poklon dobio tri Sportexa i kao svaki klinac polako mu saranski ribolov ulazi pod kozu.To sto stalno lista forume koje ja kao sarandzija pratim,to je cisto njegova volja i za to mu neuskracujem pravo.Stalno istrazuje i otvara nove teme.Pa stoga vas molim da razumete da svako ima pravo da u svom profilu napise godiste koje je trazeno.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...