Jump to content

JESENJE CARP DRUZENJE PAVLOVCI


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U IME ORGANIZATORA ZELEO BI DA SE ZAHVALIM SVIM EKIPAMA NA UCESCU I NA, NADAM SE LEPOM DRUZENJU NA OVOJ DIVNOJ VODI. :clap: :clap: :clap:.NAGRADJENIM EKIPAMA CESTITAMO NA OSVOJENIM NAGRADAMA A SUDIJAMA NA IZUZETNOM ZALAGANJU PRILIKOM MERENJA RIBE.DO NEKOG SLEDECEG SUSRETA CIKA BORA VAM SVIMA ZELI ZATEGNUTE STRUNE I SAVIJENE STAPOVE. B I S T R O
Link to comment
Share on other sites

Neizvesnost bukvalno do poslednjih sekundi,prva i druga pozicija bile pod znakom pitanja i posle sudijskog zvizduka (riba na stapu)!Zanimljivi obrti na tabeli tokom celog takmicenja i kako se prilazilo kraju plasman postajao sve neizvesniji Radila uglavnom sitnija riba,sa tek po nekoliko ulovljenih krupnijih primeraka ribe koja se nesumnjvo povukla u dublji deo vode sto je i tipicno za septembar na ovom jezeru,jos dodatno povucena strujanjem usled naglog ispusta vode.Cestitke "CIKLONIMA" na pobedi :clap: (lepo vam rekoh na chatu ko je opasno spreman za visoke domete ;) ), nagradjenim ekipama i svim ucesnicima :clap: Bilo je i manje i vise zahtevnijih pozicija,neke ekipe su imale vise srece neke manje,neki su se bolje snasli od drugih,u svakom slucaju novo iskustvo,saznanje ili pouka...Bilo je i takmicara koji su se bukvalno sami uhvatili u kostac sa 72 sata i sasvim solidno otpecali ;) Cestitke Limaru i drugarima na najvecoj ribi,prelep primerak! :clap:
Link to comment
Share on other sites

Ispred moje ekipe se zahvaljujem Rumljanima na cestitkama i podrsci :D veliko hvala!

Zahvalio bi se i momcima iz ekipe Ciklona na pomoci oko vadjenja najvece ribe a posebno Zengi,decku s meredovom koji je fenomenalno odradio posao prihvatanja ove prevelike ribe u zescem plicaku :clap:

Cestitke Ciklonima na zasluzenoj pobedi,momci su i vise nego zasluzili 1.mesto :bow-blue:

Link to comment
Share on other sites

naravno da ce da izdrze!!! jos da ubodu jednog pravog pa da, kako sam i predvideo, odnesu obe nagrade!!! Cisto da se zna ko je gazda! jos sad sa pojacanjem...ih :bow-blue:

Jesi ti nekad cuo za prednost domaceg terena :lol:

Link to comment
Share on other sites

naravno da ce da izdrze!!! jos da ubodu jednog pravog pa da, kako sam i predvideo, odnesu obe nagrade!!! Cisto da se zna ko je gazda! jos sad sa pojacanjem...ih :bow-blue:

Jesi ti nekad cuo za prednost domaceg terena :lol:

Ako se uzme u obzir da si osvojio odlichno petnaesto mesto od osamnaest mogucih ta prednost je i te kako doshla do izrazaja kod tebe. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

:D sta ces kada su nas CIKLONI pojacani Pedjom Basianom tako dobro odsekli :D

Tradicionalno dobri odnosi medju nasim ekipama nisu smeli da se pokvare tako da je TO JE STO JE :lol: pitaj Bovu zasto vise nismo pecali :lol:

Link to comment
Share on other sites

COVEK KOJI JE POSTAVLJAO U MOJE IME LISTE JE TAKO URADIO,AKO ZELIS MOZEMO POSTAVITI NAKNADNO SVE PRELIMINARNE LISTE OD PRVE DO POSLEDNJE ILI AKO IH IMAS TI KOD SEBE STAVI SLOBODNO.

Svaka cast na izvestavanju.Retko sam gledao izvestaje ,ali ovako izvestavanje NIKAD.Kako je covek slozio sve ,MA SVAKA CAST!!! :clap: :clap: Ovako ni ja ne bih uradio.Jes da kosta ali i odradio je posteno.Samo me interesuje kakvi ce komentari biti povodom ovih izvestaja.Ovako nesto pored mene moze da uradi jos jedan covek nama svima poznat (nisi ti Klempo nemoj se radovati),a to je DR.NESA :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQI659uKxzXQ1iY23sVq2zScurdNUphMJkpnHeAxr8a7an4btA&t=1&usg=__GFa5xmSVpRuHPR-pJ4x3YRbHc3s=

 

na slici (s leva na desno): srdjans, šaran, klempa

Auuuu Klempo al si ruzan! :banana-dance:

Link to comment
Share on other sites

Ali zato imam lepu narukvicu! A sad nekoliko reči mom najlepšem prijatelju Tomiću. Čestitke što se sam izborio protiv riba i vremena i imao solidan rezultat.Doći ću lično da te izljubim.A što se tiče Neše pitaj ko ga je učio Word!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...