Jump to content

Red Mamma


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Spomb je kvalitetno rešenje za prihranu,i pored toga što pojedini smatraju da je na neki način komplikovano ili zahtevno.

Idealno je rešenje za prihranu bojlama na daljinama (100-110 m), jer tokom izbačaja ne prosipate-sejete usputno pola rakete.

Po mom mišljenju i iskustvu je kvalitetno rešenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dobio sam na poklon u ribarskoj prodavnici red mamma spomb pa me interesuje kakva su vasa iskustva sa red mammom :D Ja sam jos uvek ljubitelj klasicnih raketa,i vidim da ima razlike izmedju Engleskog i Hrvatskog spomba tako da bi voleo cuti vase pro i kontra misljenja i iskustva o ovoj spomb raketi!Kao i uvek ocekujem samo ozbiljne odgovore sa iskustvom a ne citane sa nekih foruma ili moj drugar ga ima itd :hi:
Link to comment
Share on other sites

Radjena je iz jednog komada plastike,nema nikakve opruge-federe.

U odnosu na klasican spomb deluje losije-vizuelno,neleze sve kako treba(ima lufta izmedju dva dela),

ali radi posao i to sasvim ok.

Zbog vratanca na telu moze da se napuni do cepa sto joj je prednost.

Izbacio sam jedno tridesetak puta spod sa njom i samo jedanput se nije otvorila.Desavalo mi se da se isprazni i zatvori prilikom vracanja tj u onom momentu kad pljusne-potone pa je brzo povuces nazad.

Ne tone.

Znaci jedanput sam je koristio za sada i zadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

Radjena je iz jednog komada plastike,nema nikakve opruge-federe.

U odnosu na klasican spomb deluje losije-vizuelno,neleze sve kako treba(ima lufta izmedju dva dela),

ali radi posao i to sasvim ok.

Zbog vratanca na telu moze da se napuni do cepa sto joj je prednost.

Izbacio sam jedno tridesetak puta spod sa njom i samo jedanput se nije otvorila.Desavalo mi se da se isprazni i zatvori prilikom vracanja tj u onom momentu kad pljusne-potone pa je brzo povuces nazad.

Ne tone.

Znaci jedanput sam je koristio za sada i zadovoljan sam.

 

I jos jedna stvar,kada je dobijes zapakovanu moras sam da iseces onaj prekidac sto otvara.I otvara se samo na velikim daljinama,kada je bacih na 40-50 m nema sanse da se otvori,bar meni.Dosta,dosta je losije uradjena od spomba.

Link to comment
Share on other sites

Nažalost nedorađen proizvod sa jako lošom kvalitetom plastike ne može se ni uspoređivat po kvaliteti sa spombom,u ovo sam se uvjerio na vlastitoj koži rađe dajte malo više para za spomb
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...