Jump to content

Termini - Drzavno prvenstvo Srbije-Prva Liga 2011


Recommended Posts

Trening 15.04 - 17.04

 

Prvo kolo 13. - 15.05

Drugo kolo 27. - 29.05

Trece kolo 10. - 12.06.2011

 

ucestvuju

 

1.Ribolovac trade Beograd

2.Banat Zrenjanin 1

3.Banat Zrenjanin 2

4.Spartanac Beograd

5.Sepecan Pancevo

6.Zvezdara Beograd

7.Senta Maros mix

8 Bistro V.plana

9.Dunav-Carpologija Beograd

10.Bistro Svilajnac

11.Sepecan 2-Korda

12.Carp racing team S.Mitrovica

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trening za vikend. Skup u 9.00.

 

Oni koji ne pecaju su pozvani da nas obidju kako bi videli vodu koja ce biti otvorena za pecanje. Naravno, Maradik je u pitanju.

 

Godisnja dozvola 3 evra, vazi za vlasnika i ima pravo da povede jos jednu osobu. Na ovaj nacin dozvola ispada povoljna s' obzirom na velicinu jezera i ono sto pruza.

 

Dnevna 1.500 din, dan+noc 2.500 din.

Link to comment
Share on other sites

Evo kratkog izvestaja, ljudi su se skupili na jezeru u subotu u 9. Razvukla se pista, upoznali se sa domacinima (kojima se jos jednom zahvaljujemo na svemu), izvukli mesta i rasporedili se.

 

Voda uzasno hladna, vreme promenjivo.

 

Kako smo i mislili, kada se voda napala hranjenjem, riba se povukla ka drugoj obali i vrlo slabo pecala. Tek je noc izmedju subote i nedelje donela ribu svim ekipama, mada je poenta bila da se ljudi upoznaju sa jezerom, da se markira, da se vide svi aspekti koji mogu uticati na odluke ekipa po pitanju izbora opreme, mamaca i svega ostalog kako bi bili sto uspesniji.

 

Upecano je 40-50 riba ako ne gresim (neka me neko ispravi i postavi slike ako ima). Riba od 4 do 6 kg najcesce pecana, Bojan iz Zrenjanina je imao jednog od preko 10kg, ne znam da li je na kraju meren ili ne. Upecan je i jedan albino saran. :)

 

Mislim da je trening uspeo, da je svima lakse sada kada su obisli jezero, videli pistu i sve. Riba je pecala bolje nego sto sam mislio (nakon talasa zime koji je presekao kretanje ribe (vidimo i po rezultatima pecanja na drugim jezerima), ali ocekivano tek nakon sto se sve umirilo.

 

Pista je, bar po onome sto se desavalo na vodi za vikend, vrlo ujednacena i uradjen je i tjuning da bude maksimalno dobro i pravedno.

 

Idemo dalje u pripreme za prvo kolo, da sve bude na jos visem nivou. Ocekujem i vise sarandzija da ce doci u posetu na otvaranje i za vreme takmicenja.

 

Da, pogresio sam. 300 evra godisna i vazi za dvoje. Ako ne gresim to je onda u rangu dozvola na drugim jezerima (150 po glavi).

 

Pozdravi nadam se da ce neko postaviti slike sa treninga.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHA tjuning jezera???? A bas sam pomislio da znam sve o jezerima :clapping:

Minja - KRALJ!! :bow:

Salu na stranu, do 1. kola riba ce da "proradi", mislim da ce biti dobro "cepanje" u sva tri kola, srecno svim ucesnicima!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo male najave pocetka Drzavnog prvenstva na Maradiku.

 

Skup je u petak 13.5.2011. u 7.30h

 

svecano otvaranje u 8h sa izvlacenjem mesta.

Pocinjemo u 10h.

 

 

Peca se sa te strane blize selu, znaci, moze se prosetati, napravljen je lep put dotle.

 

Obezbedjena je klopa i pice za takmicare po bagatelnim cenama, a iste cene ce vaziti i za sve posetioce.

 

Obidjite nas, bice interesatno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...