Jump to content

Carp Liga ''basiana'' Druga Grupa


Recommended Posts

Malo ohrabrenje ili dobar znak pred sutrasnje takmicenje ;) Proveo sam danas par sati na jezeru,riba je bila neverovatno aktivna,kupala se,kretala po celom jezeru,pecala jako dobro na bukvalno svim daljinama i na sve moguce mamce bez ikakvog hranjenja,podjednako uzimala voce,meso, kukuruz... Ocigledno je da se riba priprema za mrest i verujem da ce provuci jos ovaj vikend u tom vrsljanju,kretanju i potrazi pogodnog prostora i omoguciti vam kvalitetno pecanje po celom jezeru.Danas je radila podjednako i na 15,20,30,50metara kao i pod drugom obalom,dovoljna je bila pva mreza i svaki mamac je veoma brzo pronadjen.Kiseonik je preko 7 , nivo vode je odlican, vreme su najavili lepo i dalje sto je bitan faktor,puno bolji preduslovi neko proslog vikenda.Podjednako dobro i standardno dobro pecaju bolie JAGODA, TRIGA, M-1 SKORO PA OBAVEZNO GA DIPOVATI, obavezno probati i KUKURUZ! Moj savet obavezno pva, vise raditi sa kobrom sto umerenije buckati raketama i puno :saran: vam zelim!
Link to comment
Share on other sites

eeeee pa ti sve objasni,sada i ne moram da idem.

 

Grile ovo je opstekorisno dobronamerno obavestenje iz prve ruke od pre par sati,u cilju bolje motivacije i podizanja adrenalina i donekle upucivanja ljudi koji prvi put dolaze ili retko... :thumbsu:

Pih eto kako me primoras na cega da potrosim ovaj 100-ti jubilarni post:) U tu svrhu sutra da ohladis dva mala lava kad dodjem u posetu :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Grile ovo je opstekorisno dobronamerno obavestenje iz prve ruke od pre par sati,u cilju bolje motivacije i podizanja adrenalina i donekle upucivanja ljudi koji prvi put dolaze ili retko... :thumbsu:

Pih eto kako me primoras na cega da potrosim ovaj 100-ti jubilarni post:) U tu svrhu sutra da ohladis dva mala lava kad dodjem u posetu :drinks:

samo ti njima objasni sve jer i oni svi nama uvek objasne kada odemo IDI SPAVAJ,VIDIS DA TI SE PRISPAVALO

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...