Jump to content

Prologic Cc30 Carp


Recommended Posts

Interesuju me vasa misljenja o ovome stapu. Uzivo nazalost nisam imao prilike da ga vidim,pa ako neko poseduje neka mi napise par reci, eventualno karakteristike. Interesuje me kvalitet izrade, debljina blanka koliko moze spravica :rolleyes: da zabaci itd...
Link to comment
Share on other sites

Štap je vrhunski, izgleda prelepo, bacao sam 13 3.5 i moram ti reći da nema granicu a ako neko ima prava da ti kaže šta sve može to je Max koji je i na slikama na Prologicovom fejs profilu sa svojim bacačkim umećem.

Ukoliko rešiš da ga kupiš, sigurno se nećeš pokajati. Pozzzzz

Link to comment
Share on other sites

Samo dobra fotka i nishta vishe.Takve fotke imam od par ljudi i to sa FMJ koji je 10 puta jaci shtap i kruci od cc30.Da maxa baca daleko baca al zato i lomi/Moja preporuka idi do prodavnice il zamoli kizu da ti pozajmi da ga osetish i vidish nakon toga odluci shta cesh.Ne odgovara svaki shtap svakom.I svaki covjek ima razlicite zelje i ocekivanja.
Link to comment
Share on other sites

Stap koji Maxa baca na ovoj slici,i na koji I ja pecam je prologic cc30 13ft 3,5lb,krut-bacacki stap za nijansu meksi od FMJ(koji isto imam-pa mogu da poredim).

 

Sto se tice CC30 12ft 3lb ne moze se porediti sa gore pomenutim,jer je daleko meksi sa vise duse, ali zato i daleko manje daljine moze da postigne.

 

Sto se tice kvaliteta,imas garanciju pa udri!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
12 ft 3.5 lb su vec neko vreme kod mene u upotrebi. Vrhunski odnos cene i kvaliteta. Ne spada u najlakshe ali nije ni teshkash. Bez problema podnosi olova od 120 gr pri zabacaju , a mislim da mu ponajbolje lezi 105 - 115 gr. Par mojih drugara su isprobali shtapove i svi se slazu da bacaju izuzetno daleko. Sa PVA kesama MA KOJE VELICINE nemaju nikakav problem po mojoj proceni do 90-ak metara. Ono shto tu 12-icu cini interesentnom je mogucnost dostizanja vrlo velikih daljina solo mamcem a izvanredan rad na ribi - udice Korda LS 4 i 10. Pokazao mi je rezervu snage i na 20+ ribi.
Link to comment
Share on other sites

Kizo daj napisi neki lep text o CC30, vidis da ih je tu malo koji znaju nesto o njemu izuzev onih koji ga poseduju. Konkretno model koji i ti posedujes 13ft 3.5lb. Osobine, karakteristike daljine zabacaja, koje olovo itd..., daj malo reklame :)
Link to comment
Share on other sites

Ja nenadjem na fejsu gde Maxa baca sa cc30 pre sam video sad nemogu da nadjem, jel moze neko da mi pomogne?

Znam da je Maxa bacao 205 m, bez boile,ali nisam siguran da li sa CC30 ili sa Ng. VSe u svemu,pusti ti mahu,to je drvo od coveka,pitanje je da li tebi odgovara taj stap. Generalno za Pro Logic,dobri stapovi,ja imam T-Carp 12f 3.25 lb,sa 90 gr bacam 120-125 m,ali zapnem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...