Jump to content

28.carp Lider Cup-Mika Alas 13.05.-15.05.


Recommended Posts

ma ja ne pecam za pare znas to vrlo dobro, ja pecam sto volim da pecam, i kada upecam deset riba u toku dana ja legnem i spavam , bas me zabole ko je otisao a ko nije!!!samo je u tome razlika u shvatanju nase polemike , ja kad dam za kotizaciju dajem za sebe i to sam prezalio, nikako se ne nadam da cu da idem kuci bogatiji!!! kockam se u kladionici a ne na ribnjaku!!! i jos nesto!! NE PODRZAVAM DRAGANA SAMO ZATO STO ORGANIZUJE TAKMICENJA I STO IMA RADNJU, KAO STO TO RADITE TI RASO I TI MITRE!pa nije on boziji dar da niko ne sme da kaze drugacije misljenje , na kraju ja nikada i ne moram pecati njegova takmicenja ako moram da mislim kao on

E Stanislave,Stanislave ....

Link to comment
Share on other sites

cestitka za Majica i zlatnu ribicu momci nastavite da ih razbijate vidite da silni strucnjaci nemaju pojma a i vecina vajnih pecarosa nesme da vam stane na crtu .

sto se tice napustanja takmicenja slazem se sa gospodinom da sam platio i ako hocu mogu da sedim na platformi i da ne ubacim ni jedan stap , a ostali koji su dosli da se kockaju u kocki uvek postoji rizik i da ti ode ekipa a ako si majstor kao Majic onda te bas zabole dali je pera do tebe otisao ili ne tako da mislim da kada se peca za lovu suludo je pricati o pravilnicima .

e majstori a sto ne napravite takmicenje samo na boilu i PVA bez spodova i ostalih primama pa da vidimo ko je pravi majstor u pecanju i za

Link to comment
Share on other sites

Joco sad mi vredjas inteligenciju,ja se ne secam gde sam spomenuo Dragana niti zastupam njegovo misljenje. a to da upecas deset sarana i legnes da spavas... ja cu da pojedem stapove
Link to comment
Share on other sites

Ima jedna dobra izreka koja kaze (parafraziram) da nije tesko pasti, vec je tesko ustati. Ocigledno da ekipe kojima svi sada ispiramo usta jednostavno nisu dorasle izazovu. Ovakva stvar verovatno moze svakome da se desi, ali treba biti dasa i isterati do kraja posao koji zapocnes.

 

Posebna prica su teske reci koje se potezu ovde. To tek ne pripada ovoj temi.

 

Poucen minulim desavanjima, obavestavam takmicare koji pecaju na Ubu 30. Kup da ako planiraju napustanje staze pre vremena ponesu sa sobom armiracka kljesta. Prilazne kapije ce biti vezane lancem nisko pri zemlji, a na drugoj strani cemo postaviti jezeve. Pa ko voli - neka mu se smeju ... :)

Link to comment
Share on other sites

Joco sad mi vredjas inteligenciju,ja se ne secam gde sam spomenuo Dragana niti zastupam njegovo misljenje. a to da upecas deset sarana i legnes da spavas... ja cu da pojedem stapove

mitre izvini ako sam te necim uvredio, ja stvarno vise ne komentarisem ovu temu, a za to da li legnem da spavam kad upecam sviju zamisljenu normu pitaj sve koji su isli samnom na takva takmicenja!!!i ne moras da pojedes stapove , ja volim da pecem rostilj uz vodu pa izvoli!!!

Link to comment
Share on other sites

Joco ja se sa Draganom družim 21 godinu a mislim da ga ti znaš mnogo manje. Ako se neko davio a njim oko takmičenja to sam ja, tako da nemam potrebe nikom da se ulizujem.

Sindrom FK Vojvodina je počeo da se širi i na jezera i ne može se platiti pa otići, to nije normalno ( sem extremni događaji). To plati pa ne izvadiš štapove, to na slobodnom pecanju i polako. Ovde je stvar logike da se boriš. Niko ne očekuje poslednjeg da gine, ali da ispoštuje do kraja to se očekuje. Zaključak je POŠTOVANJE!!!!!!

Veliki pozdrav za CAKIJA , Svaka čast, ušli ste lepo u KEŠ!!!!! :drinks: :drinks: .

Link to comment
Share on other sites

cestitke svima a posebno ekipama u plasmanu!!! vazno da je takmicenje privedeno kraju a da li ce dragan dopisivati ili ne posebne odredbe za napustanje neka bude njegova odluka. tako je bilo isto i da ce se kaznjavati ekipe koje nisu na proglasenju pa i to zaboraviste. tako ce te i ovo praviti problem dan - dva pa opet nikom nista.nemojte mesati ljubav prema saranskom ribolovu i pecanje za pare!!! to su dva jako razlicita pojma!!!!

EEEEE svaka ti je na mestu druze Joco ni moj frend ne bih bolje napisao :thumbsu: :thumbsu:
Link to comment
Share on other sites

Rezime 28 carplider takmičenja: Majić najbolji bez konkurencije(ako me neko pita DA ja bih želeo da budem kao oni-momci svaka čast,i svaka reč za vas je suviše mala-BRAVO),c.t. skela ozbiljna do samog kraja i zasluženo odneli 2 mesto-svaka čast momci,duboki potok uz malo sreće odneo 3 mesto-riba ušla u mrest u noći subotu na nedelju i nabila se sva u keca u granje tako da si mogao da je upecaš na kamen-ne osporavam keca da je otpecao super čak i da je dvojka ostala kec bi otpercao isto(svaka čast momci). Što se tiče kuleta nije bio suviše ozbiljan a i imao je suviše posla oko restorana tako da ovo nije ni blizu onoga što kule zna i što može,a znamo svi koliko kule može. Mi(ct.borča)poznajemo sasvim dobro jezero i videli smo da riba ulazi u mrest i sve nam je bilo jasno,nismo imali mnogo ni sreće jel nam je na mestu bilo ko zna šta pa smo se dosta kačili i kidali a nemamo pojma na šta(bar smo imali sreće što smo imali najveću ribu). Pozdrav za sve takmičare na super druženju,što se tiče ostalih ekipa koje su otišle možda nije lepo ali se ne ljutim ni na koga tako da opušteno. Što se tiče dragana svi znamo da je odličan organizator tako da samo napred. Još jedan pozdrav od c.t. Borče
Link to comment
Share on other sites

Pridruzio bi se Vladi i cestitao Zlatnoj ribici na ubedljivoj pobedi i naravno ekipi Duboki potok koja je maestralno iskoristila datu situaciju ( ulazak ribe u mrest ) i naravno pozdrav za sve ostale ekipe koje su OSTALE DO KRAJA TAKMICENJA, a sto se tice ekipa koje su napustile nez nam sta bih rekao za tako nesto ali da se ja pitam nebi nikada vise usli u takmicarski box !!!!!!

 

 

Pozdrav od CT - SKELA

Link to comment
Share on other sites

EEEEE svaka ti je na mestu druze Joco ni moj frend ne bih bolje napisao :thumbsu: :thumbsu:

ajde grile da mi iskopamo nama jezero i da ulaz ima onaj koji dodje sa rostiljem i nekom flasom, stapovi nisu obavezni!! FRENDA CEMO POSTAVITI ZA DIREKTORA

Link to comment
Share on other sites

ajde grile da mi iskopamo nama jezero i da ulaz ima onaj koji dodje sa rostiljem i nekom flasom, stapovi nisu obavezni!! FRENDA CEMO POSTAVITI ZA DIREKTORA

tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo FREND ZA K.Z.D tj kulturno zabavne delatnosti.E ta ti je dobra samo malo bih imali zainteresovanih jer je danas samo neki interes i nista drugo nema tu nista lepog .POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...