Jump to content

28.carp Lider Cup-Mika Alas 13.05.-15.05.


Recommended Posts

opet smo svedoci nesportskog ponasanja ct Backi Petrovac napustio takmicenje.Inace na jezeru je jako tesko pecanje, cela voda je pokrivena sa macom tako da posle svakog vadjenja stapa mora se skidati sa najlona.Vreme trenutno je mirno bez vetra, riba je jos uvek pri povrsini, i sporadicno se javi ponegde.Majic ima konstantno po koji kom javlja se i kod Cakija a i poceo se intezivnije javljati i na jedinici, da li zbog toga sto je dvojka napustila takmicenje ili zato sto je ct Duboki Potok odradio dobar posao, videcemo noc ce pokazati.
Link to comment
Share on other sites

Kec propecao jos danas,a dvojka nahranila ceo boks.Riba im se ceo dan kupa u boksu i valja se jedna preko druge,ali im ne silazi na hranu.Kec i trojka im pokupili ribu...
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam se vratio sa jezera takozvana maca je prekrila boks 8 i 7 i vetar još i duva na tu stranu riba radi sporadično ali su takmičari i dalje vredni i ne predaju se očekujem bolji ulov tokom noći i sutra
Link to comment
Share on other sites

Lista posle otpecanih 42 h

 

1.CT Zlatna ribica (10)-897,92

2.CT Skela (6)-506,42

3.CT Duboki potok (1)-322,52

4.CT Kuba (13)-289,78

5.CT Borča (3)-215,78

6.CT Enigma (12)-171,44

7.CT Švarc (9)-169,84

8.CT Frenki (11)-150,56

9.CT Vučijak (8)-113,14

10.CT Boža (7)-98,38

11.CT Heppy carp (4)-75,26

12.CT BGD (5)-50,90

13.CT Raj bački pe. (2)-12,78

 

Najveća riba 16,28 CT Borča (3)

Ukupno upecano 3074,72

Link to comment
Share on other sites

Ne radi se tu o losem pecanju vec o postovanju kolega i ostalih ekipa,zaista ne mogu da razumem takvo ponasanje! Moram da pohvalim momke koji pecaju keca na odlicno otpecanom takmicenju
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam zasto to ljudima toliko smeta ako neko napusti takmicenje. oni su platili, dosli na pocetak, pokusali koliko su mogli , pa ako ne ide zasto da se pate i muce kad vide da nemaju nikakvih sansi?? zar treba da sede na tom suncu samo da bi zadovoljili neke ljude koji smatraju da je to neispravno?? ne kazem da treba uvek tako ali ko zna sta je sve bio razlog njihovog napustanja tako da mislim da ih ne treba kritikovati!!!ako se ne varam i CT Borca je prosle godine isto jednom napustila takmicenje pa eto opet pecaju i nema problema!!!
Link to comment
Share on other sites

Kakva neozbiljnost jos jedna ekipa napustila takmicenje. Strasno a inace JOCO CT Borca je bila diskvalifikovana jer je neznajuci na svoje prvo takmicenje naknadno unela kantu kukuruza.
Link to comment
Share on other sites

Nije Svarc nego Backi Petrovac na dvojci. I nije u redu da se napusti takmicenje jer je recimo kec propecao zato sto u dvojci nema nikoga. Sve u svemu sramota jer da je neki ozbiljan razlog bilo bi saopstenje.
Link to comment
Share on other sites

Joco zamisli da dodje 13 ekipa na takmicenje i posle 24 sata tri ekipe se odlepe pa ostatak lepo pokusa sve sto je bilo do njih ali ne ide pa lepo spakuje stvari i ode. Ljubav prema saranskom pecanju znas to i sam nema srazmere i potpuno mi je nejhasno kako neko moze da ode sa takmicenja 24 sata pre kraja. Ja kad se takmicim i ako sam poslednji gledam bar da budem predzadnji i to nije sramota.
Link to comment
Share on other sites

Nije Svarc nego Backi Petrovac na dvojci. I nije u redu da se napusti takmicenje jer je recimo kec propecao zato sto u dvojci nema nikoga. Sve u svemu sramota jer da je neki ozbiljan razlog bilo bi saopstenje.

 

Posle njih su otisli i CT Svarc a sad pola njih nema

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam zasto to ljudima toliko smeta ako neko napusti takmicenje. oni su platili, dosli na pocetak, pokusali koliko su mogli , pa ako ne ide zasto da se pate i muce kad vide da nemaju nikakvih sansi?? zar treba da sede na tom suncu samo da bi zadovoljili neke ljude koji smatraju da je to neispravno?? ne kazem da treba uvek tako ali ko zna sta je sve bio razlog njihovog napustanja tako da mislim da ih ne treba kritikovati!!!ako se ne varam i CT Borca je prosle godine isto jednom napustila takmicenje pa eto opet pecaju i nema problema!!!

Jel ti navijaš za FK Vojvodinu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...