Jump to content

Carp Cup ,,borkovac 2011


Recommended Posts

SRD ..SARAN ,,iz Rume organizuje tradicionalni Carp Cup ,,Borkovac,,2011,koji ce se odrzati dana 10.06 - 12.06 2011 god sa pocetkom u 12 h u trajanju od 48 h pecanja.

 

Kotizacija po ekipi iznosi 5000 din

 

Ekipu cine 3+1 clan

 

Peca se po pravilniku SRD ,,SARAN,, a svaka ekipa pravilnik dobija po prijavi ekipe

 

Za sve takmicare obezbedjen je zavrsni svecani rucak i za sve ucesnike su obezbedjene majice

 

Za tri prvoplasirane ekipe su obezbedjeni vredni pehari i medalje,kao i za najvecu i najmanju ribu

 

Za sve informacije mozete se obratiti na tel LJOTA 064 16 16 338 i MICA 063 580 786

Link to comment
Share on other sites

SRD ..SARAN ,,iz Rume organizuje tradicionalni Carp Cup ,,Borkovac,,2011,koji ce se odrzati dana 10.06 - 12.06 2011 god sa pocetkom u 12 h u trajanju od 48 h pecanja.

 

Kotizacija po ekipi iznosi 5000 din

 

Ekipu cine 3+1 clan

 

Peca se po pravilniku SRD ,,SARAN,, a svaka ekipa pravilnik dobija po prijavi ekipe

 

Za sve takmicare obezbedjen je zavrsni svecani rucak i za sve ucesnike su obezbedjene majice

 

Za tri prvoplasirane ekipe su obezbedjeni vredni pehari i medalje,kao i za najvecu i najmanju ribu

 

Za sve informacije mozete se obratiti na tel LJOTA 064 16 16 338 i MICA 063 580 786

Pretpostavljam da je neophodna i važeća dozvola za pecanje, nevezano za kotizaciju....

Link to comment
Share on other sites

Bato u pravu si ,to se i podrazumeva jer svi kupovi i takmicenja koja se odvijaju na vodama kojima upravlja RS podlezu vazecoj dozvoli,tako da svaki takmicar je u obavezi da ima dozvolu
Link to comment
Share on other sites

Lepo vi organizatori zaradjujete na takmicenjima! :clapping:

5 ekipa ce vam isplatiti sve troskove,a ostalo vama u dzep!

Moram i ja poceti da organizujem kupove 8)

Organizujte nesto ozbiljnije,da prikupimo vise ekipa,da bude vece ucesce,ali da budu novcane nagrade! Nemam ja nista od pehara i majica.

Nista lose,samo moje misljenje. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Lepo vi organizatori zaradjujete na takmicenjima! :clapping:

5 ekipa ce vam isplatiti sve troskove,a ostalo vama u dzep!

Moram i ja poceti da organizujem kupove 8)

Organizujte nesto ozbiljnije,da prikupimo vise ekipa,da bude vece ucesce,ali da budu novcane nagrade! Nemam ja nista od pehara i majica.

Nista lose,samo moje misljenje. :drinks:

E pa drugar ,mogao bi i ti napraviti takav jedan cup pa da i ti nesto zaradis.Ja cu prvi prijaviti ekipu ,tamo gde ti budes organizovao,a sto se tice tvog predloga da bi vise voleo pare kao nagradu,a ne pehare i majice predlozio bih ti cisto drugarski da takav vid takmicenja potrazis u nekoj kockarnici i da ne zaboravis da je ribolov sport i da nisu svi ribolovci misljenja kao ti.

Pozdrav drugar

Link to comment
Share on other sites

Prijavljenih ekipa ima od 1,5 do 2!! :lolu:

milose ako neces da pomognes nemoj i da odmazes ljudima iz SRD SARAN iz Rume malo je ljudi koji prave ovakva DIVLJA PECANJA na DIVLJIM VODAMA poput jezera Borkovac.Pozdrav i BISTRO :saran:

Link to comment
Share on other sites

Zbog opravdanih gradjevinskih radova koji se odvijaju na jezeru Borkovac od strane RSV prinudjeni smo da Carp Cup odlozimo za 24.06.2011.

A za sve informacije bicete obavesteni na forumu ili na tel. 0641616338

Link to comment
Share on other sites

Prijavljenih ekipa ima od 1,5 do 2!! :lolu:

sti malo zaladjen, nemas pojma o cemu se radi, a podsmevas se,kup se odzava mnogo godina unazad,

http://revirisrbije.com/wp-content/uploads/2009/06/i-mesto-ct-krndije-ruma-150x150.jpg

pobednici iz 2009, stari prevejani vukovi, aj ukrsti stapove sa ovim starinama.

Link to comment
Share on other sites

sti malo zaladjen, nemas pojma o cemu se radi, a podsmevas se,kup se odzava mnogo godina unazad,

http://revirisrbije.com/wp-content/uploads/2009/06/i-mesto-ct-krndije-ruma-150x150.jpg

pobednici iz 2009, stari prevejani vukovi, aj ukrsti stapove sa ovim starinama.

Sta se pravis pametan,iz Rume sam i ucestvovao sam ranije! Naravno da necu da pomognem (odnosi se na Bosanca) jer da pravi ljudi to vode,ne bi Borkovac bio najgore jezero u okolini,buva nema,a ne ribe! Poribili su sa sarancicima-kederima,nahranili soma. Strasna organizacija.

Link to comment
Share on other sites

Milose jel ti znas sta ti pricas?

Borkovac je jedno od najboljih divljih voda u Srbiji i nemoj tako da pricas o jezeru koje ne poznajes.

Da si ti pravi ribolovac ti bi se sam ponudio da jezero bude predstavljeno u najboljem svetlu,koje i zasluzuje.

Milose pogledaj rezultate predhodnih Carp Cupova pa ces videti sta je Borkovac.

Poz druze

Link to comment
Share on other sites

Ljota,bicu iskren,3 ekipe koje pecaju svuda su mi rekle kad organizuju Ljota i Mecan necu da idem. Imam mesto dole u plicaku,gde si ti nekada pecao,u granju,od prosle godine sam tamo,jedno od najboljih mesta na jezeru,cekas nedelju dana jednu ribu. Pa sada vidi ko prica istinu,a ko ne. Niste poribili 3 godine,gde idu pare od prodatih dozvola???? Onaj smrdljivi Dule Jovanovic dodje da se zajebava na kucamam na vodi,ide u kontrolu nocu,uzima stapove bolesnom deda Enesu sto jedva ima za hleb,a lopove sto razapinju mreze ne dira. Trebao je Bojan da ih sve zapali kada su dosli dole u plicak. Mnogo ja znam druze moj,rodjen sam na toj vodi. pozdrav i srecno u organizovanju kupa.
Link to comment
Share on other sites

Nemogu reci nista o kvalitetu vode jer tamo nepecam,razlog su cuvari,ne zato sto rade svoj posao vec zato sto na Borkovcu nesmeju ili nece da rade svoj posao.

Vec sam negde pisao o tome,ali nije na odmet jos jednom.

Na ostalim vodama gde gazduje RSV se nesprovodi kontrola vec povremeno i teror nad pecarosima,pod pretnjama se otima plovkaroski stap koji bude u vodi pored tri dozvoljena,naravno da nebih imao nista protiv toga kad bi tako bilo na svim vodama.

Prvo mesto do plaze na Borkovcu kad sam isao da prosetam je bilo zauzeto sa deset jedanaest stapova od jednog ribolovca,a u blizini stoji cuvarski camac.

Na drugoj i trecoj poziciji razvlace sa camcem sto je inace svuda zabranjeno,licno sam imao problem sa cuvarem kad sam na dobrodolu hteo sa Jovom iz Ledinaca gumenim camcem proci neko granje sonarom.

Posle svadje nas je cuvar provozao camcem da pogledamo sta nas zanima i to je bilo lepo sa njegove strane,sve dok sutradan nisam dosao pecati i video da sa spica momci razvlace camcem i on sedi kod njih.

Ima jos dosta ali gde nema zakona nevredi ni pricati.

 

Sto se tice poribljavanja tu Milose nisi u pravu,koliko znam a cesto sam i bio prisutan Fruskogorska jezera se poribljavaju svake godine,jeste da su to sarancici od pedesetak grama ali ipak se poribljava,problem je u pecarosima koji se posle toga ponabadaju uz obalu i nebih ih bog mrdnuo odande dok nepovade to sto je poribljeno,plovak i crvic i to od napolje za nedelju dana.

 

Mrezarosi su posebna prica,a oni nikad nerade sami

Link to comment
Share on other sites

Nemogu reci nista o kvalitetu vode jer tamo nepecam,razlog su cuvari,ne zato sto rade svoj posao vec zato sto na Borkovcu nesmeju ili nece da rade svoj posao.

Vec sam negde pisao o tome,ali nije na odmet jos jednom.

Na ostalim vodama gde gazduje RSV se nesprovodi kontrola vec povremeno i teror nad pecarosima,pod pretnjama se otima plovkaroski stap koji bude u vodi pored tri dozvoljena,naravno da nebih imao nista protiv toga kad bi tako bilo na svim vodama.

Prvo mesto do plaze na Borkovcu kad sam isao da prosetam je bilo zauzeto sa deset jedanaest stapova od jednog ribolovca,a u blizini stoji cuvarski camac.

Na drugoj i trecoj poziciji razvlace sa camcem sto je inace svuda zabranjeno,licno sam imao problem sa cuvarem kad sam na dobrodolu hteo sa Jovom iz Ledinaca gumenim camcem proci neko granje sonarom.

Posle svadje nas je cuvar provozao camcem da pogledamo sta nas zanima i to je bilo lepo sa njegove strane,sve dok sutradan nisam dosao pecati i video da sa spica momci razvlace camcem i on sedi kod njih.

Ima jos dosta ali gde nema zakona nevredi ni pricati.

 

Sto se tice poribljavanja tu Milose nisi u pravu,koliko znam a cesto sam i bio prisutan Fruskogorska jezera se poribljavaju svake godine,jeste da su to sarancici od pedesetak grama ali ipak se poribljava,problem je u pecarosima koji se posle toga ponabadaju uz obalu i nebih ih bog mrdnuo odande dok nepovade to sto je poribljeno,plovak i crvic i to od napolje za nedelju dana.

 

Mrezarosi su posebna prica,a oni nikad nerade sami

Nisi procitao moj predhodni post u kome sam napisao da je poribnjeno sa sarancicima-kederima,kojima ce samo nahraniti grabljivice,jer smudje i soma u Borkovcu ima najvise,ali se ne moze pecati od manjova. Sve u svemu,ja pecam na Borkovcu,jer sam iz Rume,to mi je najblize. Cekam udarac par dana i to je to. Necemo vise da kvarimo temu,dosta smo se prepirali,ali znam sta god da sam rekao,imam argument i znam da sam u pravu. pozz

Link to comment
Share on other sites

Ljota,bicu iskren,3 ekipe koje pecaju svuda su mi rekle kad organizuju Ljota i Mecan necu da idem. Imam mesto dole u plicaku,gde si ti nekada pecao,u granju,od prosle godine sam tamo,jedno od najboljih mesta na jezeru,cekas nedelju dana jednu ribu. Pa sada vidi ko prica istinu,a ko ne. Niste poribili 3 godine,gde idu pare od prodatih dozvola???? Onaj smrdljivi Dule Jovanovic dodje da se zajebava na kucamam na vodi,ide u kontrolu nocu,uzima stapove bolesnom deda Enesu sto jedva ima za hleb,a lopove sto razapinju mreze ne dira. Trebao je Bojan da ih sve zapali kada su dosli dole u plicak. Mnogo ja znam druze moj,rodjen sam na toj vodi. pozdrav i srecno u organizovanju kupa.

:good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...