Jump to content

Evo Da Postavim Novo Pitanje?


Recommended Posts

Molim iskusne kolege da mi odgovore konkretno na sledece sto koriste kao zamjenu:

Za riblje brasno?

Za mlijeko u prahu za telice / kazein?

Za robin red?

Za uopste sve specificne komponente u vasem miksu?

I gdje kupujete razna ulja , incunovo, tunini , lososovo itd?

 

Unaprijed se zahvaljujem Petar

Link to comment
Share on other sites

sto bi neki rekli EVROPA NEMA ALTERNATIVU ! mada se ne slazem sa tim u ovom slucaju , a tvom kazem da zamena ili ti ALTERNATIVA nije dobra mada moze!

robin red je robin red koren neke tamo biljke iz spanije ili sta vec i tesko ga je zameniti .

riblje brasno ne moze biti od piletine nego od ribe, mada ima u apotekama za zivotinje neka zamena ali....

mleka za telice ili mleka u prahu, surutke imas svuda sto bi ga menjao !a imas i od cc moore malo je skuplje a verujem i bolje!

u sstini koliko para toliko muzike!

Link to comment
Share on other sites

sto bi neki rekli EVROPA NEMA ALTERNATIVU ! mada se ne slazem sa tim u ovom slucaju , a tvom kazem da zamena ili ti ALTERNATIVA nije dobra mada moze!

robin red je robin red koren neke tamo biljke iz spanije ili sta vec i tesko ga je zameniti .

riblje brasno ne moze biti od piletine nego od ribe, mada ima u apotekama za zivotinje neka zamena ali....

mleka za telice ili mleka u prahu, surutke imas svuda sto bi ga menjao !a imas i od cc moore malo je skuplje a verujem i bolje!

u sstini koliko para toliko muzike!

Link to comment
Share on other sites

Lokacija Podgorica- zaboravljate, da je tamo slab izbor,komponenti,altenativava, kolko isplativa,.naruciti,.recimo odavde.

 

http://www.englandangling.co.uk/displayCategory.asp?catID=25

 

Za riblje brasno?

Za mlijeko u prahu za telice / kazein?

Za robin red?

Za uopste sve specificne komponente u vasem miksu?

I gdje kupujete razna ulja , incunovo, tunini , lososovo itd?

opet komplikujes, riblje brasno, PELETE, ZA PASTRMKE. TACKA

mleko za telce, nema u gradu, sem na selu,- mleko u prahu.

robin red, nema zamena,

ulja ako naletis u mega storovima.

ili da ti neko donese sve ovo kad krene na more,.

Link to comment
Share on other sites

TEK MELASU NEMOZES DA NADJES,SECERANA PRAVE, MORAM DA VICEM,-ojmo se kontrisati malo, to sto imas, imas, ne rasplinjuj se po sajtovima trazeci reccepise, Skadar je jedan i jedinstven,drse obale ako ne znas da plivas. :devil:
Link to comment
Share on other sites

Mala ispravka sa moje strane,robin red nije neko korenje vec mesavina pticije hrane i zacina i naravno moze se napraviti i kod kuce.Da nebudem stipsa evo i recepta

500gr pticije hrane (sto bogatija zrnevljem)fino samlevena

250gr slatke paprike

100gr ljute paprike

25gr bibera

Sve to dobro izmesati,hermeticki zatvoriti i ostaviti 6 meseci zatvoreno!Problem je sto masa mora dugo da odstoji,al je prednost sto se moze napraviti kod kuce zimi i ustedeti dosta love.Naravno tu je uvek prostora za experimentisanje sa jos nekim zacinima :devil:

o cemu ti to pricas druze? robin red? nije aleva parika sa pticijom hranom ! to sto si ti video to je cc moore koji je robin red stavio u pticiju hranu , i nemas veze sa samim robin redom!imas na sajtu jasno objasnjeno sta je robin red sa kojim se ja slazem !

Link to comment
Share on other sites

o cemu ti to pricas druze? robin red? nije aleva parika sa pticijom hranom ! to sto si ti video to je cc moore koji je robin red stavio u pticiju hranu , i nemas veze sa samim robin redom!imas na sajtu jasno objasnjeno sta je robin red sa kojim se ja slazem !

Imas sve o robin redu na Haithsovom sajtu,inace on je i tvorac ovog proizvoda i jos mnogo komponenti za ishranu ptica kao sto su crveni i zuti pastocino,a koriste se kao dodaci u izradi boila.

ghttp://www.haiths.com

Link to comment
Share on other sites

Imas sve o robin redu na Haithsovom sajtu,inace on je i tvorac ovog proizvoda i jos mnogo komponenti za ishranu ptica kao sto su crveni i zuti pastocino,a koriste se kao dodaci u izradi boila.

ghttp://www.haiths.com

robn red je samo ubacen u pticiju hranu i to je sklop proizvoda u jedno! sam robin red je praskast i podseca na papriku!

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako riblje ulje imash u svakoj apoteci samo pazi shta uzimeahs da nije aromatizovano,mleko u prahu imash u prodavnici gde se prodaju sastojci za sladoled(to bar mora da ima kod vas) imash na zivotinjskoj bazi i na biljnoj bazi koje je i do 28% maslenosti.Roblje pelete bilo koje vrste sameljish i dobijesh brashno.Zasladjivac mozesh uzeti Kristal i flashici u vrsti piramide(svaka bolje snabdevena prodavnica to ima).Slobodno ako nema gde onda uzmi konzervu tunue il sardine i iscedi i samelji meso.Melasa do 20ml u mix mada ja preporucujem 10ml.

Ako ima negde poljoprivredna apteka gde se prodaju brashna za domace zivotinje tu mozesh svashta da nadjesh

 

Smrki robin red nikad nece biti crvena paprika to je fama koju bi mi hteli da je to to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...