Jump to content

Spro Super Long Cast Pro 460 - 3+1Bb


Recommended Posts

Sve je to kinez,kakav spro...Uzeo sam masine,imao sam dva pecanja,sva pozlata se SLJUSTILA"sa masina..Reklamiram masine"kao dobijem nove"sledece pecanje opet mi se sve sljustilo.Ja sam uzeo sa bajtom.Pitam ja da jos prvi put kada sam menjao da uzmem neku drugu vrstu ,tipa ako se ovim desilo desice se i sledecim,kazu ljudi budi srecan ako ti i ove zamene a kamoli nove da ti daju....TAko da bezi od tih masina sa pozlatama.
Link to comment
Share on other sites

ja sam konkretno tu masinicu koristio za pecanje nekih 2ipo godine, a sada su mi na spodu i markeru nekih tri god. nista im ne fali, solidno odradjuju posao. kada sam ih kupio komad je kostao oko 3000din.a znam dosta njih koi ih koriste i zadovoljni su njima cena+kvalitet.

 

http://www.mrk.cz/Data/Pics/2010/439838_80c44.jpg

 

http://fogashorgaszbolt.hu/files/spro-super-long-cast-pro-460.jpg

 

to je ova masinica sa slika.

Link to comment
Share on other sites

Masine za rad su ok,lepo rade(jos uvek)ali sta vredi kad su ruzne,ostala samo bela plstika. Moj model je onaj samo slc 460... a ovaj vidim da nema mnogo te pozlate tako da mozda su drugacije..
Link to comment
Share on other sites

iskreno ja nikoga , nigde, ni na jednom mestu, zemlji ili drzavi pa cak i sire nisam cuo da mu se odlepila farba i to na 6 masinica! sem kod tebe . ali evo teme da se prosiri posto nas ima razni majstora da vidimi zasto se to desava . recimo ako se secas bojana sa onog naseg kupa na Jarku ? iste takve ima vec dve godine i nista im ne fali . znaci sta dovodi do toga da se garba dine???
Link to comment
Share on other sites

Danas probo pomenutu masinu za spod i sasvim je ok za moje potrebe-slobodno pecanje.

Ova nije sa tom pozlatom.Ista ko sa slike koju je postavio David.

Deluje mi dosta jaka mada ja bacim jedno 3-5kg spoda u vise navrata i to je to.

Prema prvom utisku verujem da ce dugo da izdrzi.

Link to comment
Share on other sites

Ti bre Dejane pricas kao da se ne znamo...PA video si sam....Jedino da ih nisam ja ogulio namerno...:-).Ofarbacu ja to u crno pa ce biti k zmaj...

ja tebe poznajem !? :clapping:

ama dzigi pitam i druge za misljenje ! ko zna sta si radio , zlostavljao masinice na tajnom mestu !

iskreno me brine sto ti to stoji u radionici gde imas isparenje od Akrilni lakova! i postoji mogucnost da je ta zlatna u dodiru sa isparenjem nestabilna ! recimo parketni lak on pada dole i recimo izlakiras dnevnu sobu a sprat nize nemos da sedis , meni se odlepio etison na stepenistu kada sam radio dnevnu sobu , eto zasto mislim da ne trebas da drzis pecaljke u radionici . znaci na akrilne lakove delovao je lepak koji ne znam na kojoj je bazi !

Link to comment
Share on other sites

Jedan moj drugar sa kojim sam cesto na vodi koristi 3 takve masinice evo vec drugu sezonu... izvadio sijaset krupnih i nekoliko lepo preko 10kg... nikad ni truncica problema u bilo kom smislu. Za nase uslove odlican kompromis cena<->performanse, mada u tom segmentu cene ima jos nekoliko dobrih kandidata.
Link to comment
Share on other sites

Odgovorno tvrdim da masinice slc460 sa bajt ranerom,( bas taj model)posle prvog koriscenja po kisi i pakovanja u torbu farba otpada jer nemoze da izdrzi vodu kao agens...:-)Sto sam se juce uverio na Backom Jarku gde mi je prisao covek i rekao da su to "suve masine"to jest sme se pecat samo po suvom:-)....
Link to comment
Share on other sites

Odgovorno tvrdim da masinice slc460 sa bajt ranerom,( bas taj model)posle prvog koriscenja po kisi i pakovanja u torbu farba otpada jer nemoze da izdrzi vodu kao agens...:-)Sto sam se juce uverio na Backom Jarku gde mi je prisao covek i rekao da su to "suve masine"to jest sme se pecat samo po suvom:-)....

e dzigi!!!! mani me ! :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...