Jump to content

Carp Liga Basiana 2011- Iii Kolo I Grupe


Recommended Posts

Zasigurno najdinamicnije i najuzbudljivije takmicenje do sada na Basiani sa rekordnim ulovom na ovoj vodi,sto je veoma obecavajuce i u mnogome potvrda da se riba sve vise oslobadja i sve komotnije hrani pod velikim pritiskom na vodu,sada vec mozemo reci da se polako navikava da uzima bukvalno pod raketom,sto na ranijim takmicenjima i nije bio slucaj! Pohvalno je sto je riba radila duz celog jezera,kako na krajevima tako i na sredini i pronalazila hranilista na svim distancama a ne samo pod drugom obalom kako je uglavnom bio slucaj. Dobri preduslovi da ova voda stekne epitet veoma zanimljive takmicarske vode! Pecao se podjednako i krupniji i sitniji saran,upecano je i nekoliko dunavaca,prelepih sarana koji se retko gde mogu videti na komercijalama,starih lisaca koji se veoma retko daju prevariti...Ostaje zal za dve izgubljene ribe kod moje i komsijske ekipe,dva prekrasna amura koji su sada znatno preko dvadeset kila, koji bi samo krunisali ovo takmicenje,ali isto tako dali su nam podstrek za naredne izlaske na vodu. Atmosfera medju ekipama je bila vise nego drugarska i korektna,koliko mi je poznato bez i jednog prigovora,vremenski uslovi izvanredni,gostoprimstvo domacina kao i uvek na zavidnom nivou,profesionalnost i predanost pri sudjenju kod gazda Mice za svaku pohvalu,jednom recju takmicenje za cistu desetku!Sve cestitke pobednickoj ekipi na neumoljivosti,predanosti i zavidnom uspehu :thumbsu:

Svim ostalim ekipama priznanje na pozrtvovanosti i borbi do samoga kraja u velikoj neizvesnosti za svaku poziciju i svaki bod,sto je i zasigurno prednost ligaskog nacina takmicenja u odnosu na kupove.Nesumnjivo je da ce uzbudljivost i neizvesnost u naredna dva kola biti puno veca,tako da se ocekuje puno zanimljivosti :clapping: Skrenuo bih paznju ekipama da u narednim kolima,ponesu veci broj sakova,da bi se izbeglo stavljanje dve ribe u sak,jel nikad se ne zna kako ce riba da radi :rolleyes: Moram da pohvalim i volontiranje friend-a Grileta koji je sve vreme bio sa nama u ulozi pomocnog sudije i u mnogome olaksao posao gazda Mici,ali bih ga molio da sledeci put ako isto tako bude voljan,Kicu povede na povodcu,opasno se namerio na pva mreze :) Moram jos i da napomenem da je gotovo svaka ekipa izgubila oko dvadesetak riba,sto je neobjasnjivo prevelik broj,gde bi sa nesto vecom ucinkovitoscu konacan bilans bio neuporedivo veci! Istakao bih i uspeh ekipe Avis gas i njihov ulov od 48 riba na poziciji deset koja vazi za jednu od najnezahvalnijih takmicarski pozicija! Ostaje mi jos samo da pozelim isto ovako pecanje narednoj grupi i nauzivace se!Zao mi je sto nisam imao vremena da se pozabavim malo fotografisanjem i snimanjem nekih ekstremno zanimnljivih situacija pocev od mog boksa pa nadalje,jer moj kolega je neprevazidjeni majstor za stvaranje takvih situacija vrednih pamcenja :) , od svega imam zabelezene dve prekrasne ribe,sutra stavljam!

Pozdrav svima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

uuuuuuuuuu Boze koliko Limun opsirno napisa o ovome,pa ja toliko nisam ni u skoli pisao,i samo da obavestim da ako nekome nesto fali od pribora neka mi se javi jer je moj verni prijatelj Kica dosta toga navukao ovog vikenda :rolleyes: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

uuuuuuuuuu Boze koliko Limun opsirno napisa o ovome,pa ja toliko nisam ni u skoli pisao,i samo da obavestim da ako nekome nesto fali od pribora neka mi se javi jer je moj verni prijatelj Kica dosta toga navukao ovog vikenda :rolleyes: :rolleyes:

dali je kica stucao i ovog vikenda ili se vec navikao na boile..

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim ekipame na ostvarenom rekordnom ulovu(za sada),a prvoplasiranim svaka cast.

Meni je ovo kolo samo potvrdilo moje misljenje o ovoj vodi,a to je da ovo mesto ima neku svoju dusu,dobre ljude koji tu dolaze i uvek su spremni za pomoc i salu i da ce biti uvek dobrog pecanja.To je ukratko.

Pozdrav svima i puno :saran: :saran: :saran: i :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Mali podstrek za takmičare II grupe :)

 

http://img146.imageshack.us/img146/4421/picture022c.jpg

http://img840.imageshack.us/img840/3859/picture027ki.jpg

http://img820.imageshack.us/img820/9178/picture026dz.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/8217/picture025uk.jpg

Link to comment
Share on other sites

DOBRICE ODLICAN IZVESTAJ

svaka cast ali moram jedan komentar,,Da je kici potreban povodac ostao bi on na Galenici" a vi momci cuvajter svoj pribor ta nemoze moj frend sve i da meri i da cuva.

Cestitke svim ekipama na dobrom pecanju BISTRO

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...