Jump to content

Carp Liga Basiana 2011- Iii Kolo Ii Grupe


Recommended Posts

Bice ista kilaza kao mi prosli put imaju isto prolazno vreme ,sad je samo pitanje koliko ce im ribe otici .Ako im otpadne i upola manje nego prvoj grupi bice tu i preko 2 tone.! :saran:
Link to comment
Share on other sites

Obisao sam popodne takmicare,obisao sve pozicije i dobio potvrde za predvidjanje da ce riba i u ovom kolu lepo pecati! Gotovo celog dana duva neverovatno jak severni vetar i ne menja pravac , sto u mnogome utice na nesto slabije pecanje pozicija 8 , 9 i 10 jer ova voda je jedna od najboljih potvrda o bitnosti uticaja vetra, verovatno zbog toga sto je nesto plica! Velika je steta sto pozicija jedan nije pecala ovo kolo,po mojoj proceni ovog puta ne bi joj bilo premca,ostaje i zal sto je i pozicija dva prekinula takmicenje a sudeci po rezultatima izvanredno su pecali tu tesku poziciju, tako da ce se u mnogome sve to odraziti na konacan bilans ulova. Sudeci po onom sto sam video,mislim,(sto naravno ne mora da znaci), da nece biti neizvesnosti za prvo mesto,dok ce za ostali poredak vec biti gusto.Pozicija pet je odlicno startovala,inace jedna od najzahvalnijih pozicija,od starta je usla u krupniju ribu,cak im se i dvaput vracao najveci saran u jezeru,momci vredno rade i sumnjam da ih neko moze ugroziti na toj poziciji ako istraju,jer ta pozicija ako se pravilno odradi jako retko moze da omane.Riba je veoma pokretljiva i znatno borbenija nego u proslom kolu,veoma zdrava,ph vode je odlican a kiseonik preko 8,verovatno otuda i velika borbenost! Sumnjam da ce se premasiti kilaza iz prethodnog kola,ali verujem da ekipa na poziciji pet moze daleko da obori rekord od 350 kg,pod uslovom da imaju dovoljno hrane da isprate celo takmicenje i ako se ne opuste:)No vidicemo sta noc nosi a i naravno finis ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...