Jump to content

Carp Liga Basiana 2011- Iv Kolo I Grupe


Recommended Posts

evo malo slika,al virblu nisu nasli verovatno je pojeo

 

http://i706.photobucket.com/albums/ww64/Milan_025/Slika0044.jpg

 

 

Posle godinu i po dana, najzad je na Basianu uhvacen amur. Jedan od dva velika, koji plivaju u jezeru. Odlukom K O M I S I J E posle danasnjeg takmicenja, doneta je odluka da se navedena i uslikana riba, nazove po majstoru koji ju je uhvatio ZAKI - ZARE.

C E S T I T A M O !!!!

Link to comment
Share on other sites

Vremenski uslovi vise nego teski i srazmerno tome nesto slabiji ulov ali i zadovoljavajuci kada se sve uzme u obzir! Mislim da je ovo ujedno i bilo jedno od najneizvesnijih takmicenja do samog kraja, bukvalno je fotofinis odlucivao o gotovo svim pozicijama i o svakom bodu koji su kako se blizi kraj nekako sve bitniji :) ! Posebno je bilo zanimljivo i sa dosta preokreta u borbi za drugo, trece i cetvrto mesto, koja su odlucena pred sam sudijski zvizduk. Cestitam VIP-ovcima na velikoj pobedi,za njih u ovom trenutku vise nego bitnoj, koja ih sa 12 osvojenih bodova, vraca u vrh tabele i daje im vise nego realne sanse da se plasiraju u finale, Smatram da je bas njihov trijumf u ovom momentu glavni garant da ce zadnje kolo biti veoma interesantno,neizvesno i pod zdravom takmicarskom tenzijom,bas onako kako bi i trebalo da izgleda :) ! Lepo je sto su pobedu krunisali i sa najvecom ulovljenom ribom, prelepim amurom (od danas sa pseudonimom Zaki-Zarko :) ) koji je napokon dolijao posle veoma dugog perioda ;) Stanje na tabeli se polako kristalizuje i smatram da je ovaj poredak realni pokazatelj odnosa snaga i mnogucnosti svih ekipa bez nekih posebnih iznenadjenja, sa Sokolovicem i njegovom ekipom, apsolutnim liderima na ovoj vodi! Zahvalio bi se Sasi i Srdjanu (SBS), koji su nesebicno priskocili u pomoc mojom ekipi,za koju je bilo vise nego izvesno da se zbog nemogucnosti ne bi ni pojavila na ovom kolu da nije bilo njih. Ostaje mi zal sto se i pored svog njihovog umeca i truda nisu bas nauzivali jer jednostavno nas nije htela riba. Sa druge strane ispostavilo se da je takav scenario na samom kraju (verovatno isceniran od neke vise sile), puno bolji epilog ,zarad mirnije atmosfere medju ekipama,jer primetio sam i bivao prozivan od dosta ekipa,kao nefer i nekorektnim potezom dovodjenjem rezervi,koje su uredno bile prijavljene i najavljene kod organizatora,koji mi je rekao da je sasvim u redu njihov dolazak,vodeci se praksom i slicnim primerima kod dosta ekipa pocev od prvog kola. Zabolelo me je sto je samo u mom slucaju to naislo na takav odjek, posebno od nekih ekipa kojima sam se nesebicno trudio i da pomognem od prvog kola. Bice da to nekako ide uz nas narod :) Ja sam se najiskrenije obradovao sto je bas ova ekipa ulovila tog prvog lisca od amura,zato sto je za to postojala simpaticna uvertira od pre nekoliko dana i raduje me sto se bas ovako odigralo! Dok danas sam dobio potvrdu da su se neke od ekipe veoma nadale da ce moja ekipa dobiti jos jednu nulu,naravno ne mislim na Vipovce,da ne bude izvuceno iz konteksta:) Nadam se da ce u sledecem kolu biti puno povoljniji vremeski uslovi za pecanje,da cemo svi podjednako dobro pecati i da ce moja ekipa pobediti ! Pozdrav svima!
Link to comment
Share on other sites

Limune za vreme se nesekiraj,bice lepo javljaju da ce biti jos vedrije. :lolu: A da ste samo culi Nesu kad su vukli mesto i prvih par sati nije bilo ribe,mislio sam da ce Zare i Aleksa otici koliko je doticni kukao. Medjutim sve se promenilo kad sam mu pogladio stap,mislim onaj za pecanje.

Svaka cast svima koji su izdrzali po onakvom vremenu,verovatno je ta velika vrucina delovala da riba nesto slabije radi ali je i tako upecano vise nego dovoljno. Pogledom na listu se vidi da je Sokolovic majstor svog zanata svaka cast jos jednom momcima na izdrzljivosti,dogodine ce biti bolje samo da narastu vrbe.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim ekipama na fer i koretnom pecanju u IV kolu,Vipovcima posebne cestitke na pobedi :bow:

Konacno je izvadjen i(Zaki mladji) :clapping: :good: Mi koji smo imali plasman u dzepu mozemo samo da zalimo sto nas je stigla vec poznata kletva(Nedaj boze da te juri Sokolovic)Salim se naravno cestitke i njemu i Sretenu.Deda Soko je opet pokazao da ga :saran: :saran: :saran: sa Basiane zovu TATA.Cast mi je sto pecam u ovoj Grupi sa ovakvim ljudima.

Link to comment
Share on other sites

i ako nisam peco ovo kolo...hteo bih da se zahvalim u ime Ct vip basiana podmladak...na lepim cestitkama....takodje bih cestito i Sokolu i Sretenu na dobrom plasmanu....Pozdrav :drinks:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...