Jump to content

Pozdrav Tajanstvenim Sarandzijama


Recommended Posts

Pozdrav moje ime je Ivan T. inače sam iz Novog Bečeja.

 

2009 godine sam prvi put otišao na komercijalnu vodu i pecao jednodnevno takmičenje i pred kraj pecanja uhvatio dva šarana i bio peti. Posle toga je sve počelo. Išao sam na tu vodu još dva puta i upecao dvanaestak komada jednog od 10.75kg i tu se sve zaukalo. Sledeće sezone počinjem sa kupovinom pribora SPRO UPGRADER CaRp 3,60 3lbs i LCS SPRO Mašinica 460, rod pod Behr, indikatori energo team i td od prateećeg pribor(pribor je odabran za mene kao početnika i prezadovoljan sam *koliko sam imao para*). Išao sam 15 puta na komercijalna jezera da pecam i naravno od tih 15 puta 12 uspešnih pecanja i 3 bez ribe... 2010 iste godine sam i napravio prve dve svoje boile koje su se dobro pokazale jedna u leto (jun,jul,avgust) druga u jesen(kraj septembra, oktobar)..Mogu reći komotno da me je usr_ _ _.... 2011 sezona počinje sa jednodnevnim takmičenjem gde sam bio prvi sve do pred kraj takmičenja gde izgubim prvo mesto za 820g. Ali ok sasvim sam zadovoljan bio početkom. Nastavljam komercijalna pecanja i dobro se pokazalo u poslednjem periodu...od 10-ak pecanja 1 pecanje bilo sa jednom ribom..ostalo sve od 5 pa na više...Kupio spod štap wincast 4,5lbs 3,60 sasvim zadovoljan sa njime idem dalje....

 

Mislim da je ovo na neki način dobro predstavljanje...

 

***Zašto sam napisao tajanstvene šarandžije...hmm pa zato što niko neće odati niti jedan recept niti na šta peca na kojoj vodi....to je provereno tako ...ali ok...ovde svi delimo delove recepata i td...***

 

Pozdrav svima...

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ivanu :air_kiss:

a kakav bi to ribolov bio kada bi svi isto znali , i kako bi ja ili ti mene ili ja tebe malo zekio na vodi kada ne upecas ribu ! zato use i svoje kljuse i vise ces imati rezultata nego da slusas nekog koga i ne poznajes , ja sebe naj bolje znam pa sam sebe nekad iznenadim !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...