Jump to content

Carp Liga Basiana 2011 - Finale


Recommended Posts

Upravo stizem sa jezera ekipe u box 2-4-5 vade ribu jednu za drugom mislim da Mica ima problema sa stizanjem da se riba izmeri svi ostali po nesto.Moji Masteri pecali super do jutros do 4 sata a onda zakucalo sa,mo jos jedna riba od 10 kg posle toga i ni pip.!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

I na kraju

 

P O B E D N I C I

 

http://img5.imageshack.us/img5/963/dsc05175ox.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

D R U G O P L A S I R A N I

http://img171.imageshack.us/img171/526/dsc05176u.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

T R E C E P L A S I R A N I

http://img402.imageshack.us/img402/2866/dsc05177v.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I tako se zavrsila Carp liga Basiana 2011

 

http://img853.imageshack.us/img853/7195/dsc05172jj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim ucesnicima a posebno pobednicima - ko zna taj ume :bow: . Nekima nije odgovaralo izvuceno mesto , nekima se riba otkecinjala, neki i pored dobrog mesta otpecali lose ali pravi su se pokazali oni kojima ni lose mesto nije smetalo.

Pozdrav ekipi EXTREME, koji su pokazali da je sve moguce. :bow:

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno Andrija na cestitkama,i jos mi je draze sto dolaze od coveka kao sto ste Vi!!! Jedan ste od retkih,uz naravno gos'n Gricka i Isusa i tvog mladjeg ogranka,ekipe Dobrodola,za koje znam da su nam od srca cestitali na uspehu.. Hvala jos jednom! Takodje,da i ja ovim putem jos jednom cestitam ekipama u plasmanu,ali i svim drugim ekipama na fer i korektnom takmicenju,i naravno gazda Mici na sjajnoj organizaciji.. Nadamo se da ce i dogodine biti organizovano takmicenje poput ovog,ipak smo puno lepih utisaka poneli sa jezera!!
Link to comment
Share on other sites

Najpre i ovim putem da cestitam ekipi Big carp-Ruma na vise nego ubedljivoj pobedi,koja je besprekorno,marljivim trudom i znanjem iskoristila dobru poziciju u datom trenutku i ni jednog trenutka nije dovela u pitanje pobednika! Sve cestitke ekipi Ful-Ruma na osvojenom drugom mestu,ekipi koja kroz citavu ligu peca konstantno dobro,ekipa koja nesumnjivo poseduje kvalitet i ne kaze se dzabe da sreca prati velike! Naravno i iskrene cestitke mladoj,ali vrednoj i uigranoj ekipi Extreme-Simanovci na osvojenom trecem mestu na veoma promenljivoj poziciji!

Veoma je zanimljivo,posto je sasvim prirodno bilo za ocekivati,samom cinjenicom da je finale,naglasene tenzije i manje tolerancije medju ekipama,sto je bio slucaj u ranijim kolima!Bas naprotiv,koliko sam mogao da primetim,sticem utisak da je bas ovo zavrsno pecanje proteklo mozda i u najvecem fer-playu,kolegijalnosti i toleranciji,sto je veoma pohvalno i veoma bitan momenat ukupnog dozivljaja!U duhu te teme koristim ovu priliku da se posebno zahvalim susednoj ekipi Dobrodol-Dobrodol,koja je u par navrata pri nemogucnosti vadjenja ribe od strane moje ekipe imala dosta strpljenja i drugarski se ponela!Posebno priznanje im odajem na nesebicnom trudu i zelji da pomognu pri vadjenju amura,kojeg je prosto bilo nemoguce zadrzati na tako malom prostoru!Bezbroj puta sam rekao,meni je najmanje bitno koliko jaka ekipa peca pored mene vec koliko su dobri ljudi! Posebno mi je drago sto i pored svima nama znanih tehnickih problema na vodi u ovo doba godine,riba sasvim lepo radila i nacinila ovo finale dosta dinamicnim i rekao bih uspelim! Gazda Mica se svojski potrudio da sudjenje i izvestavanje bude na najvisem mogucem nivou sto je neizmerno bitan momenat i sto bi nas narod rekao:"cist racun duga ljubav" :)

Posto je sada vec odrzan prilican broj takmicenja na ovoj vodi,svakako da mozemo kroz razne statistike i parametre izvuci neke zakljucke o osobinama ove vode i cudljivosti ribe i ponasanju iste u njoj u zavisnosti od vremenskih uslova,vetrova,godisnjih doba.... i naravno da je svako iskristalisao sebi neka pravila i zakljucke po svojoj logici! Medjutim u bezbroj medjusobnih razgovora izmedju svih nas ,veoma cesto se prozima,a i ovo finalno takmicenje je nesumnjivo vise nego dobar pokazatelj te rekao bih i cinjenice,da su ekipe koje su imale (slobodno da kazem za nesrecu)pozicije u drugom delu jezera od sedmice pa nadalje imale znatno manje sanse da se domognu plasmana! Verujem da se neki i nece sloziti sa tom konstatacijom ali svakako postoji i statisticki pokazatelj stanja stvari!Mislim da bi se trebalo malo pozabaviti tom temom i pokusati pronaci neko idejno resenje koje bi koliko toliko izjednacilo nadmetanje i smanjilo vec vidljive tenzije prilikom zreba! Zasigurno bi dobro izbalansirana ideja dovela do vece uzbudljivosti i neizvesnosti a garantovano i do veceg odziva takmicara! Ovo je samo dobronameran predlog :)

I naravno da ne zaboravim...posebnu zahvalnost izrazavam prelepoj ribi amuru pod pseudonimom Zaki-Zarko koja me je iznad svega obradovala i izmamila iskren osmeh zadovoljstva :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

racunaju ci ljude koji su usli u finale , znaci 10 ekipa u prethodni pet kola + finale upecali su 7587kg ribe , tj. sarana i jednog amura dva puta :rofl:

maki limun ............................... 1018.27

avis gas ................................. 956.55

ekstremi ................................. 954.25

ful ruma.................................. 890.96

big carp.................................. 777.32 jedino oni imaju 4+1 dolazak na vodu jednom su opravdano odsutni bili

master ................................... 767

ru kos.................................... 729.38

red devil ................................ 662.4 (falilo im je jos 7.6 kg da im cifar ulova bude kao u nazivu ekipe 666 :devil: )

dobrodol ................................. 471.48

bd krnjaca ............................... 359.66

 

 

pecaros *mokre maice* je Noca sampion ! :yahoo:

finalistima cestitam na velikoj borbi i zalaganju ! bilo i uzbudljivije da su se bodovi sabirali, cinimi se da su se svi borili da udju u finale i ziveli za finale , a ko je bio u finalu nije dao maksimum ! :crazy: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

E posle ovog Limunovog izlaganja sta covek jos da kaze sto nije receno,ostaje mi samo da se zahvalim u svoje i Micino ime svim ucesnicima ovog takmicenja na fer i koreknom nadmetanju.Cestitke ekipi Big Carp na ubedljivoj pobedi a posebno momcima iz Simanovaca koji su otpecali fantasticno.A veliko HVALA gazda Mici i gazdarici Zdenki(kazu bili neki kolaci na kraju kako ja to nisam vido) :thumbsu: :drinks:
Link to comment
Share on other sites

racunaju ci ljude koji su usli u finale , znaci 10 ekipa u prethodni pet kola + finale upecali su 7587kg ribe , tj. sarana i jednog amura dva puta :rofl:

maki limun ............................... 1018.27

avis gas ................................. 956.55

ekstremi ................................. 954.25

ful ruma.................................. 890.96

big carp.................................. 777.32 jedino oni imaju 4+1 dolazak na vodu jednom su opravdano odsutni bili

master ................................... 767

ru kos.................................... 729.38

red devil ................................ 662.4 (falilo im je jos 7.6 kg da im cifar ulova bude kao u nazivu ekipe 666 :devil: )

dobrodol ................................. 471.48

bd krnjaca ............................... 359.66

 

 

pecaros *mokre maice* je Noca sampion ! :yahoo:

finalistima cestitam na velikoj borbi i zalaganju ! bilo i uzbudljivije da su se bodovi sabirali, cinimi se da su se svi borili da udju u finale i ziveli za finale , a ko je bio u finalu nije dao maksimum ! :crazy: :drinks:

PO OVOME SE VIDI KO JE USTVARI PRAVI POBEDNIK OVE LIGE......... PO ULOVU

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...