Jump to content

Carp Cup ,,kudos ,,pavlovci


Recommended Posts

Drage kolege ,ovim putem bih se izvinio svim prijavljenim ekipama zbog ne odrzavanja predhodno pomenutog takmicenja,tacnije nagradnog fonda koji je trebao da bude predvidjen za minimum 20 ekipa.

Zbog nedovoljnog broja prijavljenih ekipa bicemo primorani da nagradni fond smanjimo.

Pecace se za pehare i medalje .Za sve ucesnike obezbedjen je rucak u subotu.

Kotizacija ostaje ista 130 eura.

Dolazak ekipa je 30.09.2011 god. petak na branu Pavlovackog jezera do 12 h.

Izvlacenje mesta pocinje 12h.a pocetak pecanja u 14 h.

Peca se do 02.10.2011. nedelja do 12 h.

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVLJENE EKIPE

 

 

 

1.CT,,VULKANIZERSKI SERVIS EVROPA ,,LACARAK

 

2.CT,,UDICA,,RUMA-BEOGRAD

 

3.CT,,VIP-PODMLADAK-PARADISE,,STARA PAZOVA

 

4.CT,,OMLADINCI,,RUMA

 

5.CT,,SIRMIJUM,,SREMSKA MITROVICA

 

6.CT,,CIKLONI,,RUMA

 

7.CT,,BIG CARP,,RUMA

 

8. CT,,LION ,,RUMA

 

9 CT,,SOKO,,RUMA

 

10.CT,,DURUNGE,,RUMA

 

11.CT,,KUDRA,, STARA PAZOVA

Link to comment
Share on other sites

Drage kolege ,ovim putem bih se izvinio svim prijavljenim ekipama zbog ne odrzavanja predhodno pomenutog takmicenja,tacnije nagradnog fonda koji je trebao da bude predvidjen za minimum 20 ekipa.

Zbog nedovoljnog broja prijavljenih ekipa bicemo primorani da nagradni fond smanjimo.

Pecace se za pehare i medalje .Za sve ucesnike obezbedjen je rucak u subotu.

Kotizacija ostaje ista 130 eura.

Dolazak ekipa je 30.09.2011 god. petak na branu Pavlovackog jezera do 12 h.

Izvlacenje mesta pocinje 12h.a pocetak pecanja u 14 h.

Peca se do 02.10.2011. nedelja do 12 h.

 

1.Dragi Ljota,u ime ekipe KUDRA te obavestavam da smo mi uplatili takmicenje,a ne druzenje.

 

2.Krajnje neozbiljno je otkazivati kup 48 sati pre pocetka,jer su verovatno mnoge ekipe ukljucujuci i nas vec spremili mamce...Sta sad sa mamcima???

Link to comment
Share on other sites

1.Dragi Ljota,u ime ekipe KUDRA te obavestavam da smo mi uplatili takmicenje,a ne druzenje.

 

2.Krajnje neozbiljno je otkazivati kup 48 sati pre pocetka,jer su verovatno mnoge ekipe ukljucujuci i nas vec spremili mamce...Sta sad sa mamcima???

Dragi druze Kizo istina je da ste uplatili kotizaciju za takmicenje.

Takmicenje ce se i odrzati ,s obzirom da nije prikupljen dovoljan broj ekipa nagradni fond kao sto je i normalno smanjio se.

Gore u postu je navedeno da se novcani nagradni fond odnosi na minimum 20 ekipa.Posto su ulate trebale da se izvrse do srede pre podne ,mi nismo mogli da znamo tacan broj ekipa ,pa smo zato tek danas to objavili.

Pre objavljivanja izmena u vezi samog takmicenja kontaktirao sam sve kapitene ekipa koje su mi potvrdile dolazak na ovakav vid takmicenja.

Ne vidim razlog zasto takmicenje ne moze da bude uz pehare.

Link to comment
Share on other sites

Dragi druze Kizo istina je da ste uplatili kotizaciju za takmicenje.

Takmicenje ce se i odrzati ,s obzirom da nije prikupljen dovoljan broj ekipa nagradni fond kao sto je i normalno smanjio se.

Gore u postu je navedeno da se novcani nagradni fond odnosi na minimum 20 ekipa.Posto su ulate trebale da se izvrse do srede pre podne ,mi nismo mogli da znamo tacan broj ekipa ,pa smo zato tek danas to objavili.

Pre objavljivanja izmena u vezi samog takmicenja kontaktirao sam sve kapitene ekipa koje su mi potvrdile dolazak na ovakav vid takmicenja.

Ne vidim razlog zasto takmicenje ne moze da bude uz pehare.

 

 

130e takmicenje za pehare :thumbsu:

 

Bez komentara vishe od mene o ovoj organizaciji

 

Kada ce nam biti vraceni novci ?

Link to comment
Share on other sites

I meni DRUZE LJOTA da se vrate pare jer sam specijalno za ovo takmicenje kupio kompletan pribor isklucivo za daleke izbacaje i to u vrednosti od 2000 evra.Kupovinu sitnog pribora(najloni,udice,predvezi,PVA...)kao i pravljenje boila i spoda ti oprastam,nek ide na moju dusu.Drugarski pozdrav
Link to comment
Share on other sites

JA sam puko 200 dinara na olovo i kostace me dolazak na vase jezero jos 2500 dinara + kotizacija pa stvareno nema smisla molim vas da mi vratite pare + navedene troskove u koliko hocete da vidite moju malenkost na jezeru.

 

Kizo daj na zajam neke boile nisam imao para da kupim a ne znam da ih pravim a ti neces da pecas pa da ne propadnu.

 

Toliko od mene.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...