Jump to content

Carp Cup ,,kudos ,,pavlovci


Recommended Posts

Drage kolege ,ovim putem bih se izvinio svim prijavljenim ekipama zbog ne odrzavanja predhodno pomenutog takmicenja,tacnije nagradnog fonda koji je trebao da bude predvidjen za minimum 20 ekipa.

Zbog nedovoljnog broja prijavljenih ekipa bicemo primorani da nagradni fond smanjimo.

Pecace se za pehare i medalje .Za sve ucesnike obezbedjen je rucak u subotu.

Kotizacija ostaje ista 130 eura.

Dolazak ekipa je 30.09.2011 god. petak na branu Pavlovackog jezera do 12 h.

Izvlacenje mesta pocinje 12h.a pocetak pecanja u 14 h.

Peca se do 02.10.2011. nedelja do 12 h.

Ha ha ha...neverovatno,ponavlja se prosla godina-kotizacija ista a ne dobija se NISTA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha...neverovatno,ponavlja se prosla godina-kotizacija ista a ne dobija se NISTA!!!!

Momak da li si ti uopste upucen kolika je kotizacija ili zakupnina jezera.Prvo se informisi oko istog pa mi se onda obrati.

Al da se nebi puno mucio ja cu te obavestiti da je zakup jezera 1000 eura.

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne secam i bas zato me i nervira kada vidim da neko ide na pecanje samo zbog para koje ni on sam nije siguran da ce osvojiti, meni licno je pecanje cisto zadovoljstvo i ne interesuje me da li je nagrada 5ooe ili 5000e ili samo medalja. Odredio sam sebi tri dana uzivanja i ne moze to da mi pokvri niko ( ni nagradni fond pa cak ni otkazivanje pecanja nedaj boze ), a i ja sam ulozio pare u ovo pecanje kupio sam spod stap, masinu i naravno mamce i sve ostalo od pribora sto ide svaki put. Taman posla da mislim da sam bacio pare pa nije mi ovo poslednje pecanje sve ce se to iskoristiti na ovoj ili nekoj drugoj vodi ako ne sad.

 

Jedva cekam sutrasnji dan i BISTRO svima gde god isli.

 

AAAAAA :saran: :saran: :saran: :saran: STIZEMMMMMMM pa :bbq: :bbq: :bbq: :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Na svu srecu se nisam prijavio-inace bi se samo iznervirao.....

Ps. retko pecam za pare-ne volim to,nije to najbitnije- nego ta silna obecanja-od kojih nema nista-svi se secamo prosle godine....

jel jos nosis one dukserice od prosle godine sto smo dobili.... :lolu: :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

POZDRAV SVIM PRAVIM LJUDIMA I EKIPAMA KOJI SU PRISTALI DA PECAMO OVO TAKMICENJE A KOCKARIMA I SABOTERIMA VISE NESRECE NEKI DRUGI PUT :crazy:

Bosancu iz Rume :db: mislim da je tvoj post vrlo ružan, jer priželjkivati nesreću nekome nije nimalo ljudski a joiš manje je ljudski deliti ljude na prave i krive. NE znam koje si to kriterijume koristio sem lični i subjektivnih osećanja pa tako kategorisao ljude. SVAŠTA :nurse: oni koji ćete pecati BISTRO vam bilo , ali nemoj te se praviti većim papom od pape. Moja ekipa je otkazala iz privatnih razloga koja sam Ljoti objasnio i to pre saznanja da će se pecati za plekove. Da smo ranije znali da će sve biti isto a pecati za plekove i tada bi sigurno odustali. Ipak treba se biti realan, oni koji pecaju za nagrad nisu kockari, već za toliki novac po meni realni ljudi jer ako nešto ulažeš onda i očekuješ nešto da ti se vrati. Pavlovci zbog svoje ogromne i sumanute cene nisu voda za druženje jer toliko otrošen novac je mogao da izfinansira četiri druženja po tri dana na drugom mestu.

Batalite prepucavanja jednostavno postoje različiti stavovi. Uživajte i želim vam lepo vreme i pune sakove!

Link to comment
Share on other sites

Radujem se što sam razlog vašeg osmeha, želim vam dug i uvek nasmejan život, sreću na svakom koraku, zdravlje nikad ugroženo, ljubavlju ispunjene dane i noći!

Bosancu iz Rume , nema na čemu da se zahvaljuješ, ukoliko imaš još neku nedoumicu slobodno pitaj, rad sam ti objasniti sve. A gospodin " Selo u donjem Sremu" ( čisto da ljudi znaju gde su Putinci) neka samo nastavi da se smeška, valja se a i zdravo je , neće morati da reaguju :nurse: .Veliki pozdrav obojici intelektualca! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Radujem se što sam razlog vašeg osmeha, želim vam dug i uvek nasmejan život, sreću na svakom koraku, zdravlje nikad ugroženo, ljubavlju ispunjene dane i noći!

Bosancu iz Rume , nema na čemu da se zahvaljuješ, ukoliko imaš još neku nedoumicu slobodno pitaj, rad sam ti objasniti sve. A gospodin " Selo u donjem Sremu" ( čisto da ljudi znaju gde su Putinci) neka samo nastavi da se smeška, valja se a i zdravo je , neće morati da reaguju :nurse: .Veliki pozdrav obojici intelektualca! :hi:

:sword: :goodjob: :goodjob: :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Što li se nađe uvređeenim, ja sam ponosan na ono što sam i odakle sam.A ljudi verovatno ne znaju gde je to , pošto nema tvog imena rekoh da im objasnim bar gde su Putinci, a i da ja sam iz centra , strogog centra!
Link to comment
Share on other sites

Doktore da ti malo pojasnim geografiju,Putinci nisu u donjem Sremu,donji Srem je od Pecinaca prema Savi,i ima strucni naziv svinjarski Srem,iz razloga sto se tamo u davna vremena zbog suma i loseg zemljista gajila mangulica tada jedino prasence u nasoj Srbiji.

Putinci su deo vinogradarskog Srema,eto samo da znas i nezivis u zabludi.

 

A za sve ostalo se slazem,dati toliko para da se pecaju sarani od tri cetiri kile po meni je malo bezveze,i naravno ni ovaj put kad neko kaze svoje misljenje nije normalan ako se razlikuje,za 130 eura se moze otici na Pelagicevo i pecati velika riba,ili na Basijani otpecati vise od nedelju dana i imati prosek mnogo veci i stvarno se druziti jer si blizu kolege pecarosa.

 

Po tebi bosanac samo oni sto su pristali da pecaju ovo takmicenje su pravi ljudi a ostali su saboteri,po meni onaj ko ide na takva druzenja ili ima puno para ili je prava ovca za sisanje koja nije svesna da ne da je sisaju nego da kozu skidaju,to je samo moje misljenje ali jos sam mlad imam vremena da naucim i steknem malo iskustva.

Samo da razjasnim,nepricam o tebi LJota jer ti organizujes prema pravilima vode ali za vodu na kojoj za taj vikend a nijedan drugi,nazovi takmicari nisu zauzlei mesto pecarosima na slobodnom pecanju je nenormalno velika cena.

A oni koji su pecali malo van granica Srbije i postigli nesto u ovom nasem sportu nisu ljudi koji sluze za podsmeh i da se sprda sa njima, obicno nepisem nista o takmicenjima na kojima neucestvujem ali ovde ste bas malo preterali sa omalovazavanjem onih koji nezele biti ovce za sisanje.

I kad se preracuna na vecini takmicenja onaj ko pobedi retko dobije vise nego sto je ulozio,sem na velikim takmicenjaima po Hrvatskoj,Madjarskoj.

Jedina razlika je kad se peca za pare onda su pravila dosta striktnija i to se moze nazvati takmicenje.

Evo spreman za pljuvanje ali gledajte da bude argumentovano.

Zare i ja se cesto sporeckamo ali on je jedan od retkih sto kaze u lice ono sto misli i da je vise takvih onda bi i druzenja bila mnogo kvalitetnija.

Link to comment
Share on other sites

Doktore da ti malo pojasnim geografiju,Putinci nisu u donjem Sremu,donji Srem je od Pecinaca prema Savi,i ima strucni naziv svinjarski Srem,iz razloga sto se tamo u davna vremena zbog suma i loseg zemljista gajila mangulica tada jedino prasence u nasoj Srbiji.

Putinci su deo vinogradarskog Srema,eto samo da znas i nezivis u zabludi.

 

A za sve ostalo se slazem,dati toliko para da se pecaju sarani od tri cetiri kile po meni je malo bezveze,i naravno ni ovaj put kad neko kaze svoje misljenje nije normalan ako se razlikuje,za 130 eura se moze otici na Pelagicevo i pecati velika riba,ili na Basijani otpecati vise od nedelju dana i imati prosek mnogo veci i stvarno se druziti jer si blizu kolege pecarosa.

 

Po tebi bosanac samo oni sto su pristali da pecaju ovo takmicenje su pravi ljudi a ostali su saboteri,po meni onaj ko ide na takva druzenja ili ima puno para ili je prava ovca za sisanje koja nije svesna da ne da je sisaju nego da kozu skidaju,to je samo moje misljenje ali jos sam mlad imam vremena da naucim i steknem malo iskustva.

Samo da razjasnim,nepricam o tebi LJota jer ti organizujes prema pravilima vode ali za vodu na kojoj za taj vikend a nijedan drugi,nazovi takmicari nisu zauzlei mesto pecarosima na slobodnom pecanju je nenormalno velika cena.

A oni koji su pecali malo van granica Srbije i postigli nesto u ovom nasem sportu nisu ljudi koji sluze za podsmeh i da se sprda sa njima, obicno nepisem nista o takmicenjima na kojima neucestvujem ali ovde ste bas malo preterali sa omalovazavanjem onih koji nezele biti ovce za sisanje.

I kad se preracuna na vecini takmicenja onaj ko pobedi retko dobije vise nego sto je ulozio,sem na velikim takmicenjaima po Hrvatskoj,Madjarskoj.

Jedina razlika je kad se peca za pare onda su pravila dosta striktnija i to se moze nazvati takmicenje.

Evo spreman za pljuvanje ali gledajte da bude argumentovano.

Zare i ja se cesto sporeckamo ali on je jedan od retkih sto kaze u lice ono sto misli i da je vise takvih onda bi i druzenja bila mnogo kvalitetnija.

jbt.. koliko napisa, jel si ti knjizevnost studirao.... :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...