Jump to content

Pojedinacni Carp Cup "basijana"


LOTR

Recommended Posts

U planu je da se odrzi pojedinacni cup na jezeru Basijana u Donjim Petrovcima 8. i 9. oktobra. Jes nista nije dogovoreno oko uplate. Zanimaju nas vasa misljenja,da li pecati samo za pehare (2300-3000 din) ili da bude nesto malo ozbiljnije i da se peca za novcane nagrade (uplata 5000-6000). Peca samo jedan clan,bez pomocnika,dozvoljeno ulazenje u box drugih,ali bez dodira sa priborom. Takmicenje bi trajalo 35 sati. Molim misljenje.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam gospodo sta planirate, ali sta god da planirate to je lepo. Ima samo jedna stvar vrlo bitna, a to je 8. i 9. oktobra, 2011. je jezero zauzeto. Zato Vas molim da pre nego pocnete sa planiranjem datuma,

me okrenete i proverite da li su datumi koje zelite slobodni. Nastavite sa planiranjem, ali sa drugim datumima.

Pozdrav i B I S T R O !!!!

Link to comment
Share on other sites

Onda je doslo do nesporazuma,cuo sam da je tada slobodno. Ja nisam organizator,nego samo zelim da pomognem u organizaciji. A ti Zorane sto nisi uspeo da organizujes svoj 1na 1,nemoj otezavati da se ovaj organizuje.
Link to comment
Share on other sites

ja bih da prijavim moga frenda i mene tj to je dve ekipe da i mi nekada pecamo jedan protiv drigog,a vise smo za opciju za pehare,aliako bude vise takmicara za drugu varijantu tj za lovu opet nas pisi.Znaci pisi ovako

BD ELITTE Krnjaca

GRILE Ruma

Link to comment
Share on other sites

:yahoo: :gym: :bbq: :bling:

ja bih da prijavim moga frenda i mene tj to je dve ekipe da i mi nekada pecamo jedan protiv drigog,a vise smo za opciju za pehare,aliako bude vise takmicara za drugu varijantu tj za lovu opet nas pisi.Znaci pisi ovako

BD ELITTE Krnjaca

GRILE Ruma

Link to comment
Share on other sites

Takmicenje se definitivno odrzava 22. i 23. oktobra. Uplata je 2500 din,Nagrade su pehari,napravicemo neki ruckic (Grile je obecao),videcemo da uradimo i majce. Bice lepo druzenje,ali i da vidimo ko koliko zna :) . I obavezno ponesite jos po crvenu da malo zakuvamo,pa prvi neka nosi sve,ali najveca riba,ili kako se vec dogovorimo.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...