Jump to content

Shimano Catana Bx Specimen Long Range 360 3 Lbs


Recommended Posts

DA LI NEKO MOZE DA MI KAZE NESTO O OVOM STAPU?

 

SHIMANO Catana BX Specimen Long Range 360 3 Lbs

 

INACE STAP JE PREKO 100 Funti i sigurno nije neki loderski stap, bar cena govori.

MOlIO BIH ISKRENO MISLJENJE I ISKUSTVA VASA.

 

HVALA

Link to comment
Share on other sites

model CATBX12300L imam od skora i bili su na par pecanja,doduse nisu overeni ali za sada koliko sam ih upoznao mogu ti reci da imaju dobru rezervu snage i ako volis brze stapove uzmi ih. Sto se samog izbacaja tice oznaka Long Range ti govori sve,ja sam doduse pecao na max. 70m i trebalo mo je upola snage nego sa starim stapovima.

Ne znam koliko sam ti pomogao sa odgovorom ali i to nesto znaci,nadam se.

Stapove imas u Capriolu koji je i uvoznik za Shimano po ceni od 7649.00din,toliko su bili avgusta kada sam zvao za njih. Moj ti je savet ako imas prilike da ih pogledas negde to i uradi,tako ces najbolje videti kakvi su.

Link to comment
Share on other sites

Pecao sam na kanalu DTD i da koliko toliko isprobao kakvi su na zabacaju forsirao sam najdalji spot,inace sam iz Vrsca.

Zaboravih da ti kazem da Capriolo imas u Zrenjaninu(to je inace i glavno predstavnistvo. Onaj kataloski broj koji sam ti ostavio je model koji ja imam a verujem da si mislio na iste,i to je model za 2011 godinu.

Inace sam kacio na njih feeder olova (carp system) od 75gr i nadzodzio hrane strava cisto probe radi,i extra rade.

Probacu da postavim veceras slike mozda ce ti nesto znaciti.

Link to comment
Share on other sites

Bio danas nema nigde, zvao lik ima u ZR 1 stap...hahahah kakvo sranje...uvek mene tako zadesi...isto kupujem tel i tako me zadesi da mts ukine prodaju za ovaj mesec XPERIU ARC...

Nista cekamo da stigne iz Japana :)))

Link to comment
Share on other sites

Probaj na ovom sajtu http://www.ribolovackaoprema.rs/oprema-za-ribolov/stapovi/saranski-stapovi-carp?sell_price_sort=unsorted&title_sort=unsorted&brend%5B%5D=245&cena_od=&cena_do=&title= ,nisam ih zvao ali mislim da ima i cene su kao u capriolu.

Pogledaj i model hyperloop komsija ih je imao i odusevljen je njima,kaze da ne zaostaju za catanama.

Uff,da je bar iz japana pa i da ne brinemo...hhehehehe

Nisam ni ja bolji,sa catanama mi se zakomplikovalo nesto pa sam ih dobio nedelju dana kasnije na svu srecu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Posedujem 3 komada 12 360 long range +50 mogu samo reci da je štap neuništiv. Odlične daljine postiže za 12 fita. Dolazi sa prvim sprovodnikom 50mm. Na ribi je dobar, iako je malo tvrdji štap. Jedina moja zamerka za ovaj štap su manje kvalitetni sprovodnici, pogotovo vrsni, njih sam promenio, mada bi posao bio da se promene svi i stave neki malo kvalitetniji. Blank ponavljam nepoderiv.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...