Jump to content

Mabe Rod Pod


Recommended Posts

Pozdrav dzezeri,

 

Vidim u poslednje vreme se digla prasina oko estetike i funkcionalnosti rod podova.Svaka cast i respekt od moje strane za ulozeni trud,kreativnost,rad itd...Ali meni fali neka inovacija na podovima.

 

O ovom rod podu je isto tako velika diskusija bila po Nemackim forumima kao sad na nasem i covek je za godinu dana prodao 9 komada.Tako da svaka roba nalazi svog kupca i o ukusima se netreba raspravljati :hi:

 

 

 

http://www.bissclips.tv/bissclips-tv/tackle-news/mabe-rodpod-234.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj pod i nije za amatere.

 

Bi li pojasnio zsto kolega i sta je to u njemu sto ga cini takvim ?Sta si to tehnicki tolkio komplikovano video u njemu sto obican smrtnik ne bi razumeo te ne bi mogao da koristi ovaj rod pod.

Link to comment
Share on other sites

Jeste tacno da sam ja amater i to mi ne smeta,ali to neznaci da neznam sta je dobar rod pod,za ovu skalameriju steta je da ga nazoves rod pod uopste,za ovu prvu prezentaciju neznam samo na kakav to teren ili vodu treba da ti je jedan stap sa vrhom u vodi,a pritome da je rukohvat stapa na visinu od 1,5-1,6 metara,a drugi stap vrhom u vis,treci skroz levo ili cetvrti skroz u desno......najverovatnije da ni sam prezenter nije znao kako to da objasni pa zato i nije koristio 4 stapa,a da se i on muci kad uzuima stapove vidise i na snimku....sto se tice druge prezentacije to moze skoro svaki rod pod ili tri pod,a pritome ti netreba mali kamijon da transpotiras to cudo.....takvo je bar moje mislenje a i nemora da sam upravo
Link to comment
Share on other sites

Nisam uopste aludirao na nekoga odavde kad sam rekao da nije za ametere. Samo prosto nudi neke natprosecne mogucnosti koji vecini nisu potrebni pa ni meni, pa ni nekom amateru. Postujem sve koji uce, zele da saznaju vise i iscitavaju forum, ovde smo da bi diskutovali. pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Veće ..... nisam video. Nedao ti bog da zaboravis da otpustiš dril a onako ti je podignut stap na onoj sipkici, ima da se savije ko kifla.

Toliko mršenja, gluposti... Kakva inovacija ovo sam video i ranije i mislim da je čist promasaj.

Ali opet sto ljudi, sto ćudi, sto žena dvesta ... :) 2 000 šarandžija 2 001 mišljenje i različiti ukus.

Link to comment
Share on other sites

Rijo ne znam u cemu je problem????

Moderator sajta je pravičan i mislim da je tolerantan i više nego što treba.

Konkretno što se tiče mog komentara na ovom postu mislim da je realan, malo komičan i dovoljno cenzurisan.

Link to comment
Share on other sites

Ajte sad moderatori ,brisite ove postove omalovazavanja necijeg truda ,i bezmalo mnogo ulozenog vremena.Jes sve trcite.:-)))

 

Sto se mene tice od silnog truda mogao je i da zatrudni,najgluplje nesto sto sam video u zivotu sto se rod pod-ova tice.Nas narod bi rekao''zaludan pop i jarice krsti''tako i ovaj''majstor''.:thumbsd:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav momci,

 

Cenim vasa iskrena misljenja i mislim daje covek zasluzio malo pohvale ako vec nista drugo zbog svoje ideje koju je imao je realizovao i nije kopirao druge firme.Sad dali je funkcionalan ili dal ima neke inovacije to ostaje svakom sebi da odluci.U medjuvremenu je pod vec inovirao sa nekim malim sitnicama koji mnogo pomazu kao na primer sa prednje strane crveno svetlo koji blinkuje i sa tim se lakse nocu vracas sa camcem do svog kampa,ili malo svetlo od pozadi rod poda za da se bolje vidi kad stavljas mamac na dlaku a da nemoras neko jako svetlo paliti i tako rasplasis ribe kad pecas pred ispod stapa ili blizini.To je ono sto sam mislio o inovaciji a ne uvek ono isto monotono,jer tocak se nemoze dvaput ismisliti nego samo poboljsavati i inovirati.Mabe rod pod nije ni moj ukus ali moram priznati daje covek otvorio novi horizont o rod podovima i mislim da ovo nije zadnji put dase nesto cuje o njemu.Samo toliko mogu reci dase prica u nemackoj saranskoj sceni da ce izaci Mabe2 rod pod za dva stapa i kao stoje Andrija primetio moce dase kombiniraju kao samci,kako ce to da funkcionise neznam vreme ce pokazati svoje.Jos jednom cu reci svaka cast svima koji prave rod podove sve jedno kakvi bili i tako nama olaksavali saranski ribolov :hi: Sad mije dosta pisanja i odoh do ponedeljka na pecanje :saran:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...