Jump to content

Saran Preko 40 Kg


debeli sremac

Recommended Posts

Setam pored reke kojoj ne bi otkrivao ime trenutno radi cuvanja ribljeg fonda.

recica nije duboka u tom delu negde do metra , voda skoro da stoji.

nad recicom da je tako nazovem suma se nadvila, obala pokrivena travom ali blizu voda ! setajuci spazim klince sa meredovima kako nesto vataju . reko isti kao i ma kada smo bili klinci vatali babuske da pecemo iza supe !kad ja malo blize klinac drzi sarana u meredovu cirka 16 kila . stavlja ga u sak i vija veceg . i naravno ja poludim pocnem da ih vijam i onda sam svatio da ih ima vise! naravno ko ce da se kaci sa debelim koji mase kamom , pobegose oni a ja oko bacim u vodu i vidim peraje ogrono . u medju vremenu dozovem Baneta i bez razmisljanja uletim u vodu . jeste ladna ko k... ali slika je slika ! uspem da obuhvatim sarana gde me je DOBRO UDARIO PO GRUDIMA I POPRSKAO PO FACI ! Dizem ga i vidim da je preko 40 kila onako pausalno , kukam da me Bane slika ! slika je ostala u telefonu A JA SAM SE PROBUDIO MOKAR !

NAIME U MOJOJ SOBI JE MOST REGAL , A DOK SAM SE JA TUKAO SA KLINCIMA UDARIO SAM GA RUKOM I PROSUO CASU VODE NA SEBE KOJA JE BILA IZNAD MOJE GLAVE , TAKO DA BOL PO GRUDIMA JE BIO REALNA I ONO PRSKANJE PO FACI !

zima jos nije ni pocela a snovi sve ludji !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam našao krljušt pored radijatora i napravio tendu letos...

 

 

šalu na stranu jedno vreme sam imao zvono za mob. Delkim signalizatori, bilo je da se skine sa net-a. Ne preporučujem jer ćete dobiti tikove posle nekog vremena :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...